Ще трішки краси)) Каратель – скоро фінал!

Ще трішки краси)) Каратель – скоро фінал!

Ще трішки краси)) Каратель – скоро фінал!

 

Сьогодні хочу познайомити вас з декількома історіями в рамках марафону Богиня_у_квадраті (тут є багато тицяйте і обирайте собі до смаку)

Отож:

Любовне фентезі від Олесі Лис

(кликабельно)

Анотація до книги “Вишенька на десерт”

Угоди бувають небезпечними. Особливо, коли не пам’ятаєш з ким і на яких умовах їх укладала. А в результаті отримуєш новий світ, здорове тіло, багатого нареченого, ще багатішого залицяльника та десять кілограмів на додачу до своєї ваги. От без останнього можна було обійтися, щиро вважаю я, але дарованому коню, як то кажуть, у зуби не заглядають. Більше наче, попередня володарка тіла сюрпризів не залишала… Чи ні? Тоді чому гоноровий герцог Торнтон, найзавидніший холостяк уже багатьох сезонів поспіль, так дивно дивиться на мене, і чому від його погляду по шкірі біжать мурашки?

 

Історія від Міки Стів

(кликабельно)

Шматочок:

— Ну ба! — все-таки повертаюсь до рідної, звузивши очі. — Ти ж знаєш, що я на дієті, — невдоволено бурчу, стараючись дивитися в її очі, а не на накритий стіл, де стільки усього, що стадо свиней напаслися б, не те, що я.

— Ех, — махає на мене ганчіркою, якою не так давно проганяла набридливу муху. — Що ж тобі захотілося, та й так сильно? — пихтить. — Дієта! Тьху! — говорить, а сама ледь не пританцьовує від люті. — Ти подивись на себе! Кістки та шкіра! — кидає ганчіркою, яка приземляється на мою голову. — Та за що твоєму чоловікові триматись? За плоскість? — вперши руки в боки, тупає ногою. 

— Та у мене навіть хлопця нема, куди там чоловік! — пихчу й молюсь, щоб чайник уже закипів і я покинула кімнату тортур.

— От і правильно, що немає! За що він вхопиться? Жінка повинна бути жінкою, а не шваброю, як та плюгавка з третього поверху!

 

І звісно сьогодні буде оновлення Карателя. Ми стрімко наближаємося до завершення, тому хто любить завершені книги можна починати читати))

(кликабельно)

 

Всім миру!

 

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

Ваша Аміла

 

Оригінал статті на Букнет: Ще трішки краси)) Каратель – скоро фінал!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"