Ще раз про мій твір та його назву
![Ще раз про мій твір та його назву Ще раз про мій твір та його назву](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1645893561_4173061.jpg)
Ще раз про мій твір та його назву
Слава Україні! Вчора отримав повідомлення від адміністрації. В ньому було прохання не вживати іноземних назв у своїх творах. Хочу нагадати, що моя оповідь “Дранґ нах Вестен” (Похід на Захід), основана на сумнозвісному німецькому “Дранґ нах Остен” (Похід на Схід). Це назва експансійної політики німецьких імператорів та лицарів на землі слов’ян і балтів з часів Середньовіччя. У ХХ столітті цю назву використовували нацисти під час війни з Польщею, а пізніше з союзом. Я використав цю назву, змінивши напрямок на Захід, оскільки германські племена готів проживали на території Північного Причорномор’я і в моєму творі проводять агресивну політику в західному напрямку на племена древлян, дулібів і хорватів.Тож назви я не буду змінювати
Оригінал статті на Букнет: Ще раз про мій твір та його назву
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.