Ще одна гарна новина!)
![Ще одна гарна новина!) Ще одна гарна новина!)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1640033607_7561182.jpg)
Ще одна гарна новина!)
Слава Україні!
Ще моя бабуся говорила, що Благовіщення велике свято і завжди в переддень готувала багато страв, щоб в цей день відвідати храм Божий та відпочивати в сімейному колі. Розповідала всім історії, добрі повчальні історії.
Ось і я вирішила сьогодні, в тяжкий для нас час трішки потішити вас:)
Ще в жовтні я писала, що готую історію з співавтором і на Букнеті вона з’явиться в квітні. І вона буде в квітні, а саме 16 квітня. Я вже говорила про неї на своїй сторінці у фб, але сьогодні вирішила зробити блог і відкрити поки тільки назву, а співавтора будемо вичисляти разом 😉
Книга написана повністю, тож оновлення через день автори гарантують:)
Пропоную два шматочки один написаний мною, інший співавтором 😉
Марта:
Хочу прибрати рюкзак зі столу, але він вислизає і падає на підлогу.
Підтискаю зі злості губки та нахиляюся, щоб підняти. Двері аудиторії відчиняться, підіймаю очі та впираюся поглядом у відполіровані до блиску туфлі. Тягну поглядом вгору: блакино-темні штани на кант, розстебнутий піджак, з під якого видніється защеплена на декілька ґудзиків жилетка; ще вище білосніжна сорочка та краватка червоного кольору. Легенька щетина, гострі вилиці, пухкі губи та вже знайомі блакитні очі.
Серце пропускає удар, в горлі пересихає, тіло пробиває те саме, незрозуміле тремтіння, що й в кафе. Слова сказані незнайомцем звучать в голові, змушуючи серце тріпотіти.
Відчуваю як сором відбивається на щоках рум’янцем і швидко відводжу погляд. Дурепа нащо так розглядати?!
Втягую голову в шию, удаю, що не впізнаю чоловіка та повертаюся обличчям до трибуни.
Кожен його крок, як удар по моїй голові та оголеним нервам, а ще – як постріл в серце. Не можу второпати, що відбувається зі мною, коли знаходжуся поряд з цим чоловіком.
— Всім дякую, що прийшли, — говорить до всіх, але дивиться до мене. Заглядає прямісінько в душу, змушуючи тремтіти, як маленька, впіймана ластівка. Іскорки в блакитних очах затягують немов вири, не дозволяють відвести погляду та змушують тонути в чистому океані.
Час йде, він говорить, а я немов зачарована. Дивлюся, вивчаюкожний його рух, але не розумію жодного слова. Здається він говорить іноземною мовою.
Гарний, добрий, але зайнятий…
Руслан
— Марто, я хотів ще раз подякувати тобі, — кажу перше, що приходить в голову, коли наші погляди зустрічаються.
Дійсно беру і зупиняю її, навіть не подумавши…
Нахиляюсь вперед, мало не торкаючись губами щоки, однак вчасно зупиняюсь.
— Дякую, — шепочу на вухо і майже одразу відсторонююсь.
Дивиться мені прямо в очі. Її погляд здається мені глибоким, як океан. Не розумію, чому відчуваю себе як загіпнозований, причарований…
Прядка волосся кумедно перекриває обличчя і я усміхаюсь. Рука сама тягнеться вперед. Торкаюсь прядки та закладаю дівчині за вухо, так і не відсторонюючи руки.
І тільки коли бачу, що вона червоніє, розумію, що напевно перейшов якусь межу.
— Було приємно знов побачити тебе, — щиро кажу, злегка відсторонюючись.
Дівчина лише киває, після чого розвертається і мало не кулею вилітає з аудиторії.
МИРНОГО НЕБА! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ДЯКУЮ ЗА ВАШУ ПІДТРИМКУ!
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Ще одна гарна новина!)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.