Щастя вже на порозі)

Щастя вже на порозі)

Щастя вже на порозі)

Привіт, мої любі!
Я сьогодні до вас з рекомендацією справжньої новорічної історії, яку подарує Уляна Пас!

Якщо так, тоді поїхали! 

P.S. Це перша частина дилогії, і вона абсолютно безкоштовна!

“Щастя на порозі”

Анотація:

Бажаючи врятувати племінницю, я вирішила поїхати за місто і знайти її батька, котрий відмовився від крихітки ще до народження. Тоді я навіть не уявляла, в що обернеться для мене ця поїздка. Хуртовина та снігопад змусить мене залишитися у домі чоловіка, котрого я зовсім не знаю. Він не батько маленької, а його брат…  

Ці кілька днів змінять не лише моє життя, але і його… Та що буде тоді, коли нам обом доведеться повернутися у місто?  Шалене притягання розірветься, чи стане ще сильнішим?

А тепер ловіть смачний уривок:

 

– Ти як? – стурбовано питає Натан. Цього разу його голос абсолютно серйозний. Здається, мені таки вдалося повернути його у нормальний стан. 

– Жива, здається… – я бачу його очі навпроти своїх і розумію, що зараз він надто близько. Навіть про дискомфорт забуваю і вже не так холодно… здається.

– Ти божевільна… – хмуриться чоловік, тільки підійматися з мене не поспішає. 

– Хто б говорив! – фиркаю і лише рота відкриваю, щоб попросити його злізти з мене, коли його уста різко накривають мої. Цього разу відштовхнути його не вийде, адже Натан повністю контролює процес. Я в снігу, притиснута його тілом, а його язик впевнено проникає до мого рота. 

Здається, друга спроба мене поцілувати має більший успіх. І, чорт забирай, потім я буду шкодувати про свій вчинок, але вдавати з себе льодинку не можу. Я хочу йому відповісти, і роблю це. В кучугурі снігу, в мокрому одязі та під одиноким ліхтарем. 

А ти романтик, Краєвський! Та тобі я про це точно не скажу!

 

Мабуть, після прочитаного у всіх виникає питання:

“І що ж чекає на Натана та Мілану?”

“Хто батько маленької Ані?” 

І головне – “Чим закінчиться ця новорічна історія?”

Усі відповіді знайдете на сторінках роману “Щастя на порозі”

Емоції гарантовано!

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Щастя вже на порозі)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"