Шо почитати?

Шо почитати?

Шо почитати?

От ви питаєте мене: «Бодісон, шо почитати?», а знаєте, а я відповім. Тримайте кілька цікавих творів, на які варто звернути увагу.

«Корпоративна етика. Книга перша» Павла Тульського (фантастика)

Сюжет простенький, в якому спеціальні найманці проникають в штаб-квартиру корпорації та викрадають певні дані. Автор чудово попрацював над кібер імплантами всіх найманців. І загальний розвиток технологій просто вражає. Твір цікавий тим, як автор описує бойові сцени та самі технології. Як він знайшов певний баланс між “розповідати” та “показувати”.

 

«Древо Кродуб» Алли Чумаченко (фантастика)

Я прочитав лише кілька розділів і залишає враження: «Нічо не понятно, но очєнь інтерєсно». Історія про групу дівчат, які опинилися в незрозумілому світі із незрозумілими правилами. Ще є стійке відчуття, що це твір про конкурс краси доведений до фантастичного рівня, в поганому сенсі. Коротше, варто прочитати, щоб скласти своє враження. Насолоджуюся цим твором після робочого дня.

 

«Відчай Фортвілю» Абсурдної Ліліт (фентезітрилер)

Від однієї обкладинки стине кров… Герой потрапляє у найвіддаленіший куточок планети, куди нормальна людина й носа не суне. Але у нього свої, таємничі причини опинитися там. Щось дивне відбувається в тому забутому Богом місці й щось темне керує там… Слідкую із задоволенням.

 

І не забувайте заглядати до моїх творів. «Суддя в смартфоні» та «Сектори 2134»

 

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Шо почитати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"