Шо почитати?

Шо почитати?

Шо почитати?

От ви питаєте мене: «Бодісон, шо почитати?», а знаєте, а я відповім. Тримайте кілька цікавих творів, на які варто звернути увагу.

«Корпоративна етика. Книга перша» Павла Тульського (фантастика)

Сюжет простенький, в якому спеціальні найманці проникають в штаб-квартиру корпорації та викрадають певні дані. Автор чудово попрацював над кібер імплантами всіх найманців. І загальний розвиток технологій просто вражає. Твір цікавий тим, як автор описує бойові сцени та самі технології. Як він знайшов певний баланс між “розповідати” та “показувати”.

 

«Древо Кродуб» Алли Чумаченко (фантастика)

Я прочитав лише кілька розділів і залишає враження: «Нічо не понятно, но очєнь інтерєсно». Історія про групу дівчат, які опинилися в незрозумілому світі із незрозумілими правилами. Ще є стійке відчуття, що це твір про конкурс краси доведений до фантастичного рівня, в поганому сенсі. Коротше, варто прочитати, щоб скласти своє враження. Насолоджуюся цим твором після робочого дня.

 

«Відчай Фортвілю» Абсурдної Ліліт (фентезітрилер)

Від однієї обкладинки стине кров… Герой потрапляє у найвіддаленіший куточок планети, куди нормальна людина й носа не суне. Але у нього свої, таємничі причини опинитися там. Щось дивне відбувається в тому забутому Богом місці й щось темне керує там… Слідкую із задоволенням.

 

І не забувайте заглядати до моїх творів. «Суддя в смартфоні» та «Сектори 2134»

 

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Шо почитати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"