Шо почитати?

Шо почитати?

Шо почитати?

От ви питаєте мене: «Бодісон, шо почитати?», а знаєте, а я відповім. Тримайте кілька цікавих творів, на які варто звернути увагу.

«Корпоративна етика. Книга перша» Павла Тульського (фантастика)

Сюжет простенький, в якому спеціальні найманці проникають в штаб-квартиру корпорації та викрадають певні дані. Автор чудово попрацював над кібер імплантами всіх найманців. І загальний розвиток технологій просто вражає. Твір цікавий тим, як автор описує бойові сцени та самі технології. Як він знайшов певний баланс між “розповідати” та “показувати”.

 

«Древо Кродуб» Алли Чумаченко (фантастика)

Я прочитав лише кілька розділів і залишає враження: «Нічо не понятно, но очєнь інтерєсно». Історія про групу дівчат, які опинилися в незрозумілому світі із незрозумілими правилами. Ще є стійке відчуття, що це твір про конкурс краси доведений до фантастичного рівня, в поганому сенсі. Коротше, варто прочитати, щоб скласти своє враження. Насолоджуюся цим твором після робочого дня.

 

«Відчай Фортвілю» Абсурдної Ліліт (фентезітрилер)

Від однієї обкладинки стине кров… Герой потрапляє у найвіддаленіший куточок планети, куди нормальна людина й носа не суне. Але у нього свої, таємничі причини опинитися там. Щось дивне відбувається в тому забутому Богом місці й щось темне керує там… Слідкую із задоволенням.

 

І не забувайте заглядати до моїх творів. «Суддя в смартфоні» та «Сектори 2134»

 

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Шо почитати?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Запустили флешмоб «Електрохарчування»: що читають українці під час блекаутів

Українські користувачі соцмережі Х (твіттеру) відновили флешмоб «Електрохарчування», у межах якого люди діляться книжками, які читають під час знеструмлень світла. 
Флешмоб започаткувал

Переклад Майка Йогансена номінували на престижну польську премію

Переклад роману Майка Йогансена «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» номінували на літературну премію міста Ґдиня. П

House of Europe оголосив переможців сьомого конкурсу грантів на переклад

House of Europe визначив переможців сьомого конкурсу на отримання перекладацьких грантів. Про це йдеться на сторінці організації у фейсбуці.
Переклади на українську
Видавництво «Вавилон

«Це національна ганьба, що в Києві є музей Булгакова», — Віра…

Дослідниця літератури Віра Агеєва вважає, що в Києві не має бути музею Булгакова.

Про це вона сказала у інтерв’ю «Культурі на часі».

Агеєва пояснила, чому література 19 століття стає промовистою д

В Україні планують карати студентів за плагіат і ШІ в наукових роботах

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні законопроєкт №10392 про академічну доброчесність. Про це повідомили на сайті Верховної Ради.
Законопроєкт передбачає відповідальність за

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"