Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

22.02.2022 – яка красива дата! А у нас гаряче продовження!

Тарас дуже хотів, щоб мати його колись знайшла. Здається, його мрія збулася. Одна дивачка в цьому допомогла, як могла. І от тепер в чужій квартирі, зв’язана й безпомічна.

“Ну от нарешті ти за все отримаєш, кривляко нещасна.” – каже друг Кароліна, й перспективи не тішать. Бо хтось начебто не залишив ніякого виходу.

Наша дивачка  дуже гарно все продумала крім одного – декому треба зробити так, щоб Тарас поїхав і не зміг повернутися. https://booknet.com/uk/book/shou-bez-mezh-b369462. Але ж він повнолітній, дієздатний, при грошах і документах. Тут Дарина цілком і повністю права. Він ще й упертий, все робить по-своєму і ненавидить примус. Але у супротивників є безвідмовний план.

 

Читачі пишуть “Упс…Тільки я розслабилась, а воно ще тугіше закрутилося… Дарина все ж ангел-хранитель для Тараса, може це важливіше, ніж член сім’ї або друг???”

Може Але Дарина сама  сподівається тільки на те, що Тарас здогадається, де вони з Кароліною сховаються, і врятує їх

Бо сповіщати поліцію без фактів і доказів немає сенсу. Тамара має алібі, Кароліна звісно все заперечуватиме.

А рятуватися якось треба, ще й так, щоб не підставити Тараса.

Де можна сховатись так, щоб коханий здогадався, а крім нього більше ніхто?

Що ж Дара придумає, чи вдасться її задум?

Дві дівчини – одна постійно грає різні ролі, а друга – завжди миле невинне дитя.

Хто кого переграє, кому повірить Тарас?

 

І ще – на книгу мінімальна ціна, тож знижки, поки вона в процесі написання на неї неможливі. Але уважні читачі можуть саме зараз придбати її всього за 17- 20 гривень.

Дехто уже так і зробив!

І це найнижча ціна з можливих, бо книга за два тижні завершиться і піде у продаж за вищою ціною. 

Як придбати книгу за програмою лояльності?

Підказка нижче.

 

Про гроші й знижки. На “ШОУ БЕЗ МЕЖ” не можна зробити знижку в передплаті, але деякі читачі купили її всього за 17-20 гривень.

                                           ЯК?

Купуючи одночасно з книгою про романтичне й непереможне кохання. Вони тут https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584 , вибирайте!

Читачі про них пишуть: “Рома, захопила і ця Ваша книга))) Такі, як із життя – емоційні, справжні, неприкрашені герої) правда життя, як вона є) і яскраве видиво очима дитини – просто і прекрасно))) а ще той щемотливий дух детективу та трилеру, що бере в полон, коли тільки читаєш про ідеальне життя героїні і чекаєш на обвал усього, провалля у страхи” 

До речі – хепіенд завжди є. І завжди герої його виборюють самі, без роялів в кущах і допомоги всесильного автора.

Приєднуйтесь, вітаміни К- кохання, Щ – щастя, Т – таємниця – саме те, що потрібно наприкінці зими для нашого серця, стомленого буденністю

Прямі посилання:

https://booknet.com/uk/book/shou-bez-mezh-b369462

https://booknet.com/uk/book/nasnis-povernis-b364868

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

https://booknet.com/uk/book/kohannya-ne-kupiti-b317694

 

Оригінал статті на Букнет: Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"