Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

22.02.2022 – яка красива дата! А у нас гаряче продовження!

Тарас дуже хотів, щоб мати його колись знайшла. Здається, його мрія збулася. Одна дивачка в цьому допомогла, як могла. І от тепер в чужій квартирі, зв’язана й безпомічна.

“Ну от нарешті ти за все отримаєш, кривляко нещасна.” – каже друг Кароліна, й перспективи не тішать. Бо хтось начебто не залишив ніякого виходу.

Наша дивачка  дуже гарно все продумала крім одного – декому треба зробити так, щоб Тарас поїхав і не зміг повернутися. https://booknet.com/uk/book/shou-bez-mezh-b369462. Але ж він повнолітній, дієздатний, при грошах і документах. Тут Дарина цілком і повністю права. Він ще й упертий, все робить по-своєму і ненавидить примус. Але у супротивників є безвідмовний план.

 

Читачі пишуть “Упс…Тільки я розслабилась, а воно ще тугіше закрутилося… Дарина все ж ангел-хранитель для Тараса, може це важливіше, ніж член сім’ї або друг???”

Може Але Дарина сама  сподівається тільки на те, що Тарас здогадається, де вони з Кароліною сховаються, і врятує їх

Бо сповіщати поліцію без фактів і доказів немає сенсу. Тамара має алібі, Кароліна звісно все заперечуватиме.

А рятуватися якось треба, ще й так, щоб не підставити Тараса.

Де можна сховатись так, щоб коханий здогадався, а крім нього більше ніхто?

Що ж Дара придумає, чи вдасться її задум?

Дві дівчини – одна постійно грає різні ролі, а друга – завжди миле невинне дитя.

Хто кого переграє, кому повірить Тарас?

 

І ще – на книгу мінімальна ціна, тож знижки, поки вона в процесі написання на неї неможливі. Але уважні читачі можуть саме зараз придбати її всього за 17- 20 гривень.

Дехто уже так і зробив!

І це найнижча ціна з можливих, бо книга за два тижні завершиться і піде у продаж за вищою ціною. 

Як придбати книгу за програмою лояльності?

Підказка нижче.

 

Про гроші й знижки. На “ШОУ БЕЗ МЕЖ” не можна зробити знижку в передплаті, але деякі читачі купили її всього за 17-20 гривень.

                                           ЯК?

Купуючи одночасно з книгою про романтичне й непереможне кохання. Вони тут https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584 , вибирайте!

Читачі про них пишуть: “Рома, захопила і ця Ваша книга))) Такі, як із життя – емоційні, справжні, неприкрашені герої) правда життя, як вона є) і яскраве видиво очима дитини – просто і прекрасно))) а ще той щемотливий дух детективу та трилеру, що бере в полон, коли тільки читаєш про ідеальне життя героїні і чекаєш на обвал усього, провалля у страхи” 

До речі – хепіенд завжди є. І завжди герої його виборюють самі, без роялів в кущах і допомоги всесильного автора.

Приєднуйтесь, вітаміни К- кохання, Щ – щастя, Т – таємниця – саме те, що потрібно наприкінці зими для нашого серця, стомленого буденністю

Прямі посилання:

https://booknet.com/uk/book/shou-bez-mezh-b369462

https://booknet.com/uk/book/nasnis-povernis-b364868

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

https://booknet.com/uk/book/kohannya-ne-kupiti-b317694

 

Оригінал статті на Букнет: Шоу Без Меж і -30% Для Уважних Читачів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"