Шлях до серця? Чи у ліжко?

Шлях до серця? Чи у ліжко?

Шлях до серця? Чи у ліжко?

Привіт, а я до вас з рекомендацією чудового роману від Марії Євтушенко:)

Я сама читаю цю книгу, тому знаю, що кажу. На вас чекає незвичний сюжет, неочікувані повороти і багато несподіванок.

Анотація

Олена — розлучена жінка, котра нічим не виділяється з натовпу. Життя у неї розмірене та складається зі схожих один на одного днів. Робота — не межа мрій, але оплата дозволяє їм з дочкою існувати цілком комфортно. А рідкісні зустрічі з подругами розбавляють однотипні будні..Реальність Олени — це емоційний штиль…Поки в неї ураганом не увірвався роботодавець. Чоловік, якого вона вважає ідеальним.

У тексті є:дуже відверті сцени, начальник і підлегла

Обмеження: 18+

Уривок 

Всі два тижні, що минули з того моменту, як моя хатня робітниця втекла від мене, виблискуючи п’ятами, я перебивався їжею з доставкою. І вже заробив печію та нетравлення. А чого чекати з моїм гастритом? Скільки себе пам’ятаю, мучився з ним. А жінок, які вміють смачно і, головне, без наслідків для мого шлунка готувати, я заносив у ранг святих. Шкода, що таких мало, а з кожним роком все менше. Не хочуть вони бути берегинями вогнища. Одна зайнята кар’єрою, інша саморозвитком, третя Інстаграмом, четверта просто зайнята.

 Чи була зайнята Олена, я не знав. Але не раз чув, що у неї дочка є. Ймовірно, і чоловік теж. Однак не схожа вона на ту, яка стане наліво бігати. Так що я схилявся до того, що вона так само самотня, як і я. Тільки виходило, що я все зіпсував. Щоправда, не вловив, чим саме. І залишився ні з чим.

 

Тому запрошую до читання, не пошкодуєте. Додавайте книгу в бібліотеку і насолоджуйтесь читанням!

Оригінал статті на Букнет: Шлях до серця? Чи у ліжко?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"