Шкідливі поради для учасників конкурсів))

Шкідливі поради для учасників конкурсів))

Шкідливі поради для учасників конкурсів))

Захотілося трохи похуліганити, думаю, букнетівці не образяться і не закидають помідорами))

1) Спам – а це як написання “листів щастя” тут, на сайті, всім підряд – і читачам, і авторам, так і в месенджер чи дірект з проханням – ну прочитайте, будь ласка, моє оповідання, поставте зірочку, прокоментуйте… Один особливо винахідливий автор ще й вимагав у своїх друзів у Фб підписати всіх своїх знайомих на його творчу сторінку. Якщо чесно, це працює дуже слабо, і викликає тільки роздратування у тих, кому надсилають спам. Так, можливо, кілька чоловік і поставлять вам “зірочку”, але ще більше відпишуться від вас чи заблокують.

2) Заманювати читачів до своїх книг промокодами. Так, деякий час заховані на сторінках “подарунки” можуть збільшувати прочитання, але рано чи пізно промокоди закінчаться, бо це ресурс не безрозмірний. Що тоді? Ваші книги не купуватимуть, бо всі звикли, що ви роздаєте промокоди. Прочитання впадуть, а з ним і рейтинг, і ви отримаєте ще гірший результат, ніж коли б поступово приваблювали читачів до свого твору рекламою чи написанням блогів… Так, тут результат буде повільнішим, але більш надійним. До того ж, усім добре відомо, що журі обирає переможців не за кількістю зірочок чи прочитань, а зважаючи на якість самого твору, на те, як добре розкрита тема, наскільки книга оригінальна тощо.

3) Можна ще зібрати всіх друзів і знайомих і попросити “групу підтримки” закидати вас нагородами. Я спостерігала за такою тактикою під час одного з попередніх конкурсів. Мені було цікаво, чи вплине просто таки величезна кількість зірочок, здобутих через нагороди, на рейтинг книги. Бо бібліотек і прочитань там було небагато. В результаті. у книги так і залишився не дуже високий рейтинг, а поскільки авторка забула поставити статус “завершено”, її взагалі зняли з конкурсу.

4) З цього випливає ще одна помилка, яка може бути фатальною – людина старається, пише, але неуважно ставиться до умов конкурсу і правил оформлення роботи ( наприклад, ставить неправильний тег, чи не надсилає текст твору на електронну пошту організатора, чи не змінює статус книги, чи не вкладається у кількість знаків). Тому уважність – наше все))

А які ще поради можна дати учасникам конкурсів? У всіх нас свій досвід, були й помилки, і прорахунки, давайте поділимося в коментарях, чого не варто робити.

А всім учасникам конкурсів бажаю удачі та вдячних читачів без усіляких хитрощів, а тільки завдяки своїй праці і креативності!

Оригінал статті на Букнет: Шкідливі поради для учасників конкурсів))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"