Шкідливі поради для учасників конкурсів))

Шкідливі поради для учасників конкурсів))
Захотілося трохи похуліганити, думаю, букнетівці не образяться і не закидають помідорами))
1) Спам – а це як написання “листів щастя” тут, на сайті, всім підряд – і читачам, і авторам, так і в месенджер чи дірект з проханням – ну прочитайте, будь ласка, моє оповідання, поставте зірочку, прокоментуйте… Один особливо винахідливий автор ще й вимагав у своїх друзів у Фб підписати всіх своїх знайомих на його творчу сторінку. Якщо чесно, це працює дуже слабо, і викликає тільки роздратування у тих, кому надсилають спам. Так, можливо, кілька чоловік і поставлять вам “зірочку”, але ще більше відпишуться від вас чи заблокують.
2) Заманювати читачів до своїх книг промокодами. Так, деякий час заховані на сторінках “подарунки” можуть збільшувати прочитання, але рано чи пізно промокоди закінчаться, бо це ресурс не безрозмірний. Що тоді? Ваші книги не купуватимуть, бо всі звикли, що ви роздаєте промокоди. Прочитання впадуть, а з ним і рейтинг, і ви отримаєте ще гірший результат, ніж коли б поступово приваблювали читачів до свого твору рекламою чи написанням блогів… Так, тут результат буде повільнішим, але більш надійним. До того ж, усім добре відомо, що журі обирає переможців не за кількістю зірочок чи прочитань, а зважаючи на якість самого твору, на те, як добре розкрита тема, наскільки книга оригінальна тощо.
3) Можна ще зібрати всіх друзів і знайомих і попросити “групу підтримки” закидати вас нагородами. Я спостерігала за такою тактикою під час одного з попередніх конкурсів. Мені було цікаво, чи вплине просто таки величезна кількість зірочок, здобутих через нагороди, на рейтинг книги. Бо бібліотек і прочитань там було небагато. В результаті. у книги так і залишився не дуже високий рейтинг, а поскільки авторка забула поставити статус “завершено”, її взагалі зняли з конкурсу.
4) З цього випливає ще одна помилка, яка може бути фатальною – людина старається, пише, але неуважно ставиться до умов конкурсу і правил оформлення роботи ( наприклад, ставить неправильний тег, чи не надсилає текст твору на електронну пошту організатора, чи не змінює статус книги, чи не вкладається у кількість знаків). Тому уважність – наше все))
А які ще поради можна дати учасникам конкурсів? У всіх нас свій досвід, були й помилки, і прорахунки, давайте поділимося в коментарях, чого не варто робити.
А всім учасникам конкурсів бажаю удачі та вдячних читачів без усіляких хитрощів, а тільки завдяки своїй праці і креативності!
Оригінал статті на Букнет: Шкідливі поради для учасників конкурсів))
Блог
Українська письменниця та ґік-портал стали переможцями премії «Єврокон»Українська письменниця, сценаристка та кіноредакторка Катерина Пекур та портал UAGeek стали одними з переможців премії Європейської спільноти наукової фантастики «Єврокон». Про це повід
В Одесі відбудеться III фестиваль української культури «Виделкаfest»В Одесі з 25 по 27 липня відбудеться третій фестиваль української культури «Виделкаfest».
Про це повідомив Український ПЕН, передає Укрінформ.
Фестиваль започаткований у 2023 році. Раніше він проходив
Через обстріл рф згоріли обкладинки мальописів українського видавництваВнаслідок ракетного удару російськими військами по Києву вночі з 3 на 4 липня 2025 року, згоріли обкладинки до мальописів українського видавництва UA Comix. Про це повідомляється на фей
Книжка Андрія Любки — у фіналі престижної польської нагородиПольське видання книжки «Війна з тильного боку» українського письменника, перекладача й есеїста Андрія Любки стало фіналістом міжнародної нагороди «Амбасадор нової Європи» 2024 року. Пр
Олександр Алфьоров озвучив 5 пріоритетів трансформації Українського інституту національної памʼятіНовопризначений голова Українського інституту національної памʼяті Олександр Алфьоров провів першу зустріч із колективом установи та презентував п’ять ключових напрямів роботи, які визн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.