Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

У 12 тисячах шкіл України продовжується освітній процес, що становить майже 90% від усіх навчальних закладів, які працювали до повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час брифінгу в медіацентрі «Україна». 

 

За його словами, окупанти зруйнували близько тисячі українських шкіл, а понад 450 перебувають на тимчасово окупованій території. Внаслідок цього 81 тисяча школярів, які були змушені покинути свої домівки, продовжили навчання в інших регіонах.

 

«Дитина, яка приїхала з Донецької, Луганської чи інших областей, може за бажанням одного з батьків долучитися до навчального процесу в будь-якій школі», — зазначив Шкарлет.

 

Міністр додав, що українські діти також можуть продовжувати навчання за кордоном зі своїми вчителями або онлайн. Велику перевагу мають приватні онлайн-школи, які надали українським дітям можливість відвідувати уроки по всьому світу безкоштовно.

 

Крім того, попри російську агресію, в Україні продовжують працювати 2,5 тисячі дитячих садків з елементами дистанційного навчання.

 

«Це дуже важливий внесок в економіку, адже функціонування закладів дошкільної освіти дозволяє батькам працювати та платити податки»,— наголосив міністр освіти.

 

Нагадаємо, в Україні розробили рекомендації щодо навчання внутрішньо переміщених дітей.

 

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення окупанти завдали збитків понад тисячі закладів освіти на понад 5 мільярдів доларів.

 

 

Чільне фото: Міністерство освіти і  науки України

Оригінал статті на Suspilne: Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"