Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

У 12 тисячах шкіл України продовжується освітній процес, що становить майже 90% від усіх навчальних закладів, які працювали до повномасштабного вторгнення росії. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час брифінгу в медіацентрі «Україна». 

 

За його словами, окупанти зруйнували близько тисячі українських шкіл, а понад 450 перебувають на тимчасово окупованій території. Внаслідок цього 81 тисяча школярів, які були змушені покинути свої домівки, продовжили навчання в інших регіонах.

 

«Дитина, яка приїхала з Донецької, Луганської чи інших областей, може за бажанням одного з батьків долучитися до навчального процесу в будь-якій школі», — зазначив Шкарлет.

 

Міністр додав, що українські діти також можуть продовжувати навчання за кордоном зі своїми вчителями або онлайн. Велику перевагу мають приватні онлайн-школи, які надали українським дітям можливість відвідувати уроки по всьому світу безкоштовно.

 

Крім того, попри російську агресію, в Україні продовжують працювати 2,5 тисячі дитячих садків з елементами дистанційного навчання.

 

«Це дуже важливий внесок в економіку, адже функціонування закладів дошкільної освіти дозволяє батькам працювати та платити податки»,— наголосив міністр освіти.

 

Нагадаємо, в Україні розробили рекомендації щодо навчання внутрішньо переміщених дітей.

 

Як відомо, від початку повномасштабного вторгнення окупанти завдали збитків понад тисячі закладів освіти на понад 5 мільярдів доларів.

 

 

Чільне фото: Міністерство освіти і  науки України

Оригінал статті на Suspilne: Шкарлет розповів, скільки внутрішньо переміщених дітей продовжують навчання у школах України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"