Шведський фонд надав грант на екранізацію роману Івана Козленка

Шведський фонд надав грант на екранізацію роману Івана Козленка

Роман Івана Козленка «Танжер» екранізують за підтримки Göteborg Film Fund. Про це повідомили на фейсбук-сторінці кіновиробничої компанії ESSE Production House.

Творці майбутнього повнометражного фільму «Танжер» отримали фінансування від Göteborg Film Fund в обсязі 50 тисяч шведських крон (близько 5000 євро) на подальшу розробку сценарію. До команди стрічки увійшли відомий російський та український драматург, кіносценарист Максим Курочкін, продюсери Віталій Шереметьєв і Наталія Лібет.

 

Іван Козленко привітав команду проєкту з досягненням: «Я вражаюсь наполегливості, завзяттю та вірі Наталі Лібет, які не залишають сумнівів: фільм таки відбудеться! Щиро вітаю з перемогою!». 

 

Роман «Танжер» видало видавництво «Комора» у 2017 році, тоді ж запланували його екранізацію. У романі йдеться про богемного молодого одесита Ореста, якому запропонували знятися в експериментальному кіно. Зйомки стали початком «химерних стосунків, у яких сплітаються історії персонажів майбутнього фільму, їхніх прототипів і самих акторів». Більшість подій твору відбуваються у 1920-х роках.

Іван Козленко — колишній генеральний директор Національного Центру Олександра Довженка, культурний діяч, артменеджер, культуролог, письменник. Він також був активним учасником андеграундного літературного руху Одеси на початку 2000-х років.

 

ESSE Production House — кіновиробнича компанія повного циклу. З 1991 року компанія зняла більш ніж 800 рекламних роликів, корпоративних і рекламних відео, художніх фільмів для провідних міжнародних і українських замовників.

 

Göteborg Film Fund — це новий кінофонд, який має на меті підтримати кінорежисерів з Бразилії, Судану, України та курдських режисерів в Ірані, Іраку, Сирії та Туреччині. Його заснував цього року Göteborg Film Festival за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції.
Читайте також: Український Танжер: гуляючи Одесою Івана Козленка

Оригінал статті на Suspilne: Шведський фонд надав грант на екранізацію роману Івана Козленка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"