Шалена знижка на перлину!))
![Шалена знижка на перлину!)) Шалена знижка на перлину!))](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1606802543_5492526.jpg)
Шалена знижка на перлину!))
Привіт, мої хороші! Зі святами! Іноді дійсно треба начхати на забобони, навіть, якщо ти народилася в п’ятницю тринадцятого, навіть, якщо постійно потрапляєш в халепи і тобі раптово сподобався колишній хлопець твоєї колишньої подруги, бо від долі не втечеш, хоч би скільки чорних котів перед тобою не бігало. Ця просочена гумором та пристрастю історія про неймовірно-шалену парочку, які дійсно створені один для одного, хоча, що він, що вона мають характер з добрячим перцем!))) І сьогодні на книгу «П’ятниця тринадцятого» діє шалена знижка і мою улюблену перлину можна придбати за 28,00 грн! Впевнена, вона подарує Вам купу позитиву!)
Оригінал статті на Букнет: Шалена знижка на перлину!))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.