Шалена знижка на неможливого!

Шалена знижка на неможливого!

Шалена знижка на неможливого!

Вітаю, любі читачі! 

Анотація

Коли ти впевнений в собі, цілеспрямований та успішний чоловік, володієш прибутковим бізнесом, а на рахунку лежать чималі кошти — здається, що весь світ біля твоїх ніг. Ти можеш отримати все чого тільки забажаєш, й кого забажаєш. Варто лише захотіти й поманити пальчиком. Для тебе не існує перешкод чи бар’єрів. А ті що існують дуже легко посунути за допомогою кольорової купюри. Адже все в цьому світі має свою ціну, необхідно лише правильно визначити її. Та що робити, коли нав’язлива ідея перетворюється в недосяжну мрію, ціна якої — твоє власне серце? Чи варто ризикувати? Адже заборонений плід не завжди солодкий, а його отрута — смертельна.

 В тексті є: #різниця у віці #заміжня героїня #заборонені почуття #дружба та кохання #складний вибір

Презентую кілька уривків з книги:

***

Тиша повисла між нами. Всесвіт завмер навколо й у мене з’явилося відчуття дежавю. Закритий вузький простір, я, Ярослав і його бездонні чорні вири. Вони заворожували, вабили й тягнули за собою у невідомість.

Стало важкувато дихати, вдихаючи розпечене, наче вугілля, повітря. І з кожним вдихом і видихом ставало лише гірше. Ярослав дивився на мене не відводячи погляду, змушуючи тремтіти кожну клітинку тіла. І це було схоже на суцільне божевілля.

Емоції заволоділи мною, підштовхуючи до шалених дій.

— Вибач, мені треба йти, — з придихом мовила я, відводячи погляд.

«Тікай! Тікай!» — кричав мозок, а серце тихесенько мліло від аромату його парфумів.

 

***

До щему в грудях хотілося припинити ці тортури й обернувшись, з гордо піднятою головою, глянути чоловікові у вічі та промовити своїм хтивим бажанням чітке «ні»! Хотілося та попри все, я не могла. І тому, наче справжня боягузка вистрибнула з машини й почимчикувала до під’їзду, ледь авто Ярослава в’їхало у двір.

Спину досі пропалював гіпнотизуючий погляд його чорних, наче ніч, очей. Важкий. Гарячий. Палкий. До мурашок на шкірі та трепету в тілі. Він заворожував, вабив та вибивав землю із-під ніг. Він полонив й затягував на свою темну сторону, торкаючись найпотаємніших струн душі.

— Тільки не обертайся! — пошепки твердила я, тицяючи пальцем на циферки на домофоні.

***

Опинившись вдома, відразу направився до ванної. Контрастний душ був мені життєво-необхідний, як ніколи раніше. Варто було освіжити не тільки тіло, а й прочистити мозок. Сьогодні був сумбурний дивний вечір, а його закінчення — настільки вражаючим, що мій всесвіт сколихнула невідома раніше сила гострих та нестримних почуттів Ревнощі, серйозно?

Я ніколи не знаю, що воно таке. Лише здогадувався та чув від інших. Бачив, як люди страждали через цього потворного монстра, котрий змушував їх йти на шалені, божевільні, а іноді й на неправомірні дії. Невже і я здатний на таке?

Голова видавалася важелезною, а думки — болючими та вбивчими.

І навіть розрив із Катериною не дарував бажаного задоволення.

Все навколо видавалось тьмяним, сірим та прісним.

Щиро вдячна всім, хто вподобав історію та підтримав мене зірочкою. Люблю, ціную та поважаю кожного із вас!) 

Також, цього місяця діє нова програма лояльності для всіх нових читачів – 30% на всі книги автора(окрім, “Тирамісу для магната”) протягом 3-х днів 

Відстежувати автора!

 

З любов’ю, завжди ваша Мартіна!

Оригінал статті на Букнет: Шалена знижка на неможливого!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"