Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Вітаю, мої любі! Якщо ви не встигли прочитати цю захопливу історію у процесі, то зараз маєте можливість придбати книгу лише за 30 гривень! Ціна однієї чашечки кави :))

Анотація:

На що насправді здатна людина, аби отримати винагороду, свій власний товар – кохання?..
Він – власник бюро ритуальних послуг, вона – новоспечена вдова відомого політика. Між ними немає нічого спільного, крім минулого, яке обидва колись поховали, вирушивши кожен власним шляхом. Та коли вона опиняється під загрозою смерті, він – єдиний, хто може її врятувати. Чи погодиться Володимир допомогти Марті після того, як вона зрадила його, промінявши кохання на гроші?

*** Уривок ***

– Тобі не треба нічого розуміти. Це угода. Коли я отримаю те, що хочу, ти будеш вільна йти на всі чотири сторони.
Марта, попри явну відчуженість, не збиралася так легко його відпускати. Вона вчепилася в його рятівну руку, наче кліщами.
– Хіба ти мене так погано знаєш? Я прийшла до тебе не просто так. А ти, як би не відпирався, ніколи не став би так напружуватися через жінку, до якої тобі байдуже.
– Навіть якби ти  була останньою жінкою на землі, мені начхати.
Він розімкнув її пальці, скинув руку і пішов.
“Ні. Так не може бути. Не може!” – думала Марта, шкандибаючи слідом. Він досі не одружений, отже, не знайшов ту, яку захотів би зробити супутницею свого життя. І це автоматично дає Марті шанси. Одначе вона постійно забувала, що у спогадах її жив не цей Володимир, а той, ласкавий хлопчина, любов якого вона розчавила без докорів сумління. І про цього, жорстокого і далекого, як ніколи, вона не знала анічогісінько.
 

Запрошую до читання!

Щиро ваша Ліна Алекс

 

Оригінал статті на Букнет: Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"