Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Вітаю, мої любі! Якщо ви не встигли прочитати цю захопливу історію у процесі, то зараз маєте можливість придбати книгу лише за 30 гривень! Ціна однієї чашечки кави :))

Анотація:

На що насправді здатна людина, аби отримати винагороду, свій власний товар – кохання?..
Він – власник бюро ритуальних послуг, вона – новоспечена вдова відомого політика. Між ними немає нічого спільного, крім минулого, яке обидва колись поховали, вирушивши кожен власним шляхом. Та коли вона опиняється під загрозою смерті, він – єдиний, хто може її врятувати. Чи погодиться Володимир допомогти Марті після того, як вона зрадила його, промінявши кохання на гроші?

*** Уривок ***

– Тобі не треба нічого розуміти. Це угода. Коли я отримаю те, що хочу, ти будеш вільна йти на всі чотири сторони.
Марта, попри явну відчуженість, не збиралася так легко його відпускати. Вона вчепилася в його рятівну руку, наче кліщами.
– Хіба ти мене так погано знаєш? Я прийшла до тебе не просто так. А ти, як би не відпирався, ніколи не став би так напружуватися через жінку, до якої тобі байдуже.
– Навіть якби ти  була останньою жінкою на землі, мені начхати.
Він розімкнув її пальці, скинув руку і пішов.
“Ні. Так не може бути. Не може!” – думала Марта, шкандибаючи слідом. Він досі не одружений, отже, не знайшов ту, яку захотів би зробити супутницею свого життя. І це автоматично дає Марті шанси. Одначе вона постійно забувала, що у спогадах її жив не цей Володимир, а той, ласкавий хлопчина, любов якого вона розчавила без докорів сумління. І про цього, жорстокого і далекого, як ніколи, вона не знала анічогісінько.
 

Запрошую до читання!

Щиро ваша Ліна Алекс

 

Оригінал статті на Букнет: Шалена знижка на “Колір бажання чорний”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"