Шалена ДобІрка Про ДрузІв!!!

Шалена ДобІрка Про ДрузІв!!!

Шалена ДобІрка Про ДрузІв!!!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Ви знаєте, як я люблю тему «Друзі».
У всіх моїх книгах, я висвітлюю цю тему.
І сьогодні я вирішила зробити невеличку добірку, де йтиметься про друзів.

1
Мої ліпші подруги вирішили мене розважити і тепер ми у Вегасі!!! Наша місія відірватись, гарно провести час і ні про що не думати. А з моїми подругами це більше ніж реальність! Нас четверо і тих красунчиків, які дивляться на нас також – тож зустрічай нас Вегас!

 

2
Для їхньої дружби не важлива соціальна нерівність між ними. Для принцеси, камеристка стала справжньою подругою, яка зберігає усі її таємниці й навіть вигадала брехню, щоб врятувати героїню від смерті.

https://booknet.com/uk/book/polonyanka-b345598

 

3
Чи можливо, щоб твоїми найближчими подругами стали колишні хлопця, про якого мрієш з першого курсу? Звісно! А ще вони допоможуть підкорити його серця та вийти сухою з безлічі халеп.

https://booknet.com/uk/book/ya-ti-klub-tvoh-kolishnh-b319126

 

4
Нас було троє нерозлучних друзів, які понад усе полюбляли швидкість, розваги та азартні ігри. Проте несподівано ми зрозуміли, що втрачаємо одного товариша. А всьому виною – його квартирантка, від якої він зовсім втратив голову, і почав здійснювати дивні вчинки. Але, може, ще вдасться виправити ситуацію? 

https://booknet.com/uk/book/vn-tebe-prograv-ti-teper-moya-b398058

 

5
Олег та Ілля  — найкращі друзі, хоч в якомусь сенсі протилежні особистості. Олег — серйозний, відповідальний і відданий, Ілля — несерйозний, вітряний і бабій… І як же Ілля здивується, коли Олег піде проти принципів і вчине як сам Ілля — почне заборонені стосунки зі студенткою…

https://booknet.com/uk/reader/zcli-mo-serce-b407416?c=4382197

6
 Справжній друг – це той, хто розділить з тобою не лише радість, але й горе. Фелікс,  найближчий та найекстравагантніший з усіх, саме такий. І тільки завдяки його пікантній особливості Валенсію було врятовано. Як? Читайте тут

https://booknet.com/uk/book/ya-ne-lyublyu-kavu-b240410

 

7
Моя подруга вирішила розважити мене, щоб я нарешті припинила страждати через нещасливе кохання. Її ідея – витіснити біль з серця новим коханням. Тому ми тут, в клубі. Тому танцюємо і фліртуємо з незнайомцями. Але чи готова я до нових стосунків, навіть якщо закохала в себе цього красунчика?

https://booknet.com/uk/book/vchis-kazati-tak-b406320

 

8
Яка вона, справжня чоловіча дружба, коли кращі друзі, майже брати, кохають одну дівчину? Перевірку на дружбу складно пройти, якщо твоє серце тріпоче тільки від одного погляду на кохану жінку.

https://booknet.com/uk/book/chogo-bazha-tvo-tlo-b315653

 

9
Він – харизматичний, стриманий, з ідеальними манерами та закоханий у дівчину свого найкращого друга. Чоловік не збирається відступати і готовий боротися за серце коханої, навіть якщо доведеться пожертвувати дружбою.

https://booknet.com/uk/reader/stavka-na-princa-b395440?c=4227094&p=1

 

10
Ніколи не думала, що знайду свою найкращу подругу на іншому кінці планети, що вона виявиться сестрою мого ворога, а потім дізнаюся, що всі халепи взагалі сталися через неї. Проте, все це все одно не завадило зародитися щирій та справжній дружбі, тільки чи зможе вона витримати тиск з боку покидька – брата?

https://booknet.com/uk/book/pokidok-b221824

 

11
 Я погодилась зіграти роль подруги у її ж домі, з її іменем. І все заради того, щоб вона, прикрившись моїм іменем, змогла вразити свого коханого. Як його можна кохати, якщо він навіть не знає, як виглядає майбутня наречена?! І чи відкриє цей ловелас серце, якщо на кону його спадок?

https://booknet.com/uk/book/led-dlya-gercoga-b398662

І ЗВИЧАЙНО ЗАПРОШУЮ ДО НОВИНКИ.

ВОНА ЙОГО ВИКЛАДАЧКА. ВІН ЇЇ СТУДЕНТ.
ТАБУ? ТА ДЕ ТАМ… ЯКЩО ВІН «ПОГАНИЙ ХЛОПЕЦЬ»)))
https://booknet.com/uk/book/zaboronene-zavdannya-b408573
 

Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

 

Оригінал статті на Букнет: Шалена ДобІрка Про ДрузІв!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"