Шабловський: Шкода, що люди купуються на російське фейк-інтерв’ю породіллі з Маріуполя

Шабловський: Шкода, що люди купуються на російське фейк-інтерв’ю породіллі з Маріуполя

Польський репортер і письменник Вітольд Шабловський висловився щодо так званого «інтерв’ю» породіллі з Маріуполя Маріанни Вишемірської, яку взяли в заручники. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

 

У дописі ідеться про так зване «інтерв’ю» Маріанни Вишемірської, в якому та нібито підтверджує фейк російської пропаганди про те, що авіанальоту на пологовий будинок №3 не було, а військові забирали їжу у вагітних. 

 

«Що я думаю з цього приводу? Нагадаю всім про захоплення білоруського журналіста Романа Протасевича, заради якого служби Лукашенка викрали літак, що летіли з Греції. Нагадаю, які дурниці розповідав Протасевич по режимному ТБ, коли йому довелося боротися за життя своє та своєї дівчини», — написав Шабловський.

 

Він зазначив, що жителі Маріуполя хочуть жити.

 

«На лікарню напали, фотограф AP, якого я нещодавно зустрів, був там відразу після цього. І це росіяни, а не українці роблять жахливі речі в Маріуполі. Друга жінка, чиє фото поряд з Вишемірською стало символом російської жорстокості, померла. Більшість людей, яких привозять з Маріуполя в росію, потрапляють не на телевізор, а в табори, а деякі служать живими щитами. Шкода, що для багатьох людей інтерв’ю Вишемірської висвітлює те, що відбувається в Маріуполі. Але правду не стерти жодною пропагандою», — наголосив письменник.

 

Зазначимо, раніше російська пропаганда звинувачувала Вишемірську в тому, що вона модель, а фото інсценовані. Згодом ЗМІ повідомили, що жінку із немовлям окупанти взяли в заручники. У дописі Шабловський пише про те, що на момент запису відео жінка перебувала в росії.

 

Вітольд Шабловський — польський журналіст і репортер, автор шести книжок жанру «художній репортаж».

 

Нагадаємо, Вітольд Шабловський пожертвує половину грошей з прибутку від виходу його нової книжки «Росія з кухні» у США на допомогу українським біженцям у Польщі.

 

 

Чільне фото: zbruc.eu

Оригінал статті на Suspilne: Шабловський: Шкода, що люди купуються на російське фейк-інтерв’ю породіллі з Маріуполя

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"