Чуттєва новинка

Чуттєва новинка

Чуттєва новинка

Привіт мої любі. Як же я сумувала за вами. Ледь не щодня хотіла викласти роман та все думала, що мало тексту. Не можу сказати, що і зараз його багато та трішки й саме йде розвиток подій.

На обох чекають зміни: дівчина повина навчитися самостійноїсть, адже тепер мама. А чоловік нарешті впевнився, що був безголовим й тепер намагається створити сім’ю. От тільки чи його дії не відштовхнуть героїню… побачимо. Пристрасть між ними запаморочлива, от тільки чи кохання це. А можливо воно й зовсім не потрібне…

Книга матиме відверті сцени й хочеться мені пристрастної еротики))) От тільки чи вдасться… Чекаю вашого вердикту))) 

ТОж, запрошую до читання роману “Істина в коханні” з циклу “Зведені долею” Перша книга “Смак пристрасті”

Анотація новинки

Старе життя зі своїми правилами та повчаннями батька здавалося занадто тісним й неначе душило її. Окрім втечі — жодного виходу не бачила. От тільки від долі не втечеш.

Їх шляхи знову перетнулися. Дівчина в його обіймах та не розуміє: “Чому така безпорадна поруч з цим чоловіком?”.

Подих пришвидшується, метелики лоскочуть в животі й такі палкі обійми… Як же встояти перед його дотиками та цілунками? Та чи кохання це? І чи є в ньому сенс?

З нетерпінням чекаю на вас, мої любі.

Щиро Ваша Натіко Маер

Оригінал статті на Букнет: Чуттєва новинка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"