Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Чотири українські організації стали лавреатами премії Democracy Award 2022, зокрема Лабораторія журналістики суспільного інтересу, яку представляє Наталя Гуменюк. Про це повідомили в офісі Національного фонду на підтримку демократії (США). 

Іншими лавреатами стали: 

 

  • Центр протидії корупції, представниця — Дар’я Каленюк;
  • Центр громадянських свобод, представниця — Олександра Матвійчук;
  • Українська волонтерська служба, представниця — Анна Бондаренко.

Нагороду вручили 8 червня  у Вашингтоні, в офісі Національного фонду на підтримку демократії (США). 

 

«Цього тижня у Вашингтоні спілкуємося з конгресменами, представниками Держдепартаменту — від Торі Нуланд і Карен Дорнфрайд, ключовими журналістами і редакторами. Найбільше ми всі вчотирьох говоримо про окуповані Херсонщину, частину Запорізької області, Південь і те, що Україна не залишить своїх людей, ці міста/села мають бути врятовані й звільнені якомога швидше…», — написала Наталя Гуменюк. 

 

Лабораторія журналістики суспільного інтересу — це спільний міждисциплінарний проєкт українських та британських журналістів і соціологів. Лабораторію відкрили і розвивають Наталка Гуменюк та Ангеліна Карякіна у партнерстві з Львівським медіафорумом, Харківським інститутом соціальних досліджень та Програмою Arena Університету Джонса Гопкінза.

 

У лабораторії досліджують та створюють різні форми контенту, що сприяє конструктивній дискусії довкола складних суспільних тем, а також розробляють редакційні стратегії на основі соціологічних досліджень та аналізу реакції різних аудиторій на цей контент.

 

Democracy Award-2022 — премія, яку Національний фонд на підтримку демократії вручає щороку з 1991-го організаціям і окремим діячам, які просувають справу захисту прав людини та демократії в усьому світі. 

 

Відзнака має вигляд статуетки — мініатюрної копії статуї богині демократії. 

 

Премією зазвичай відзначають організації громадянського суспільства чи діячів окремої країни або регіону за певний демократичний внесок. 

 

Нагадаємо, що три українські журналісти отримали міжнародну премію імені Джеймса Найта.

 

Як відомо, журналісти Мстислав Чернов і Євген Малолєтка стали лавреатами Премії імені Георгія Ґонґадзе-2022

Оригінал статті на Suspilne: Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"