Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Чотири українські організації стали лавреатами премії Democracy Award 2022, зокрема Лабораторія журналістики суспільного інтересу, яку представляє Наталя Гуменюк. Про це повідомили в офісі Національного фонду на підтримку демократії (США). 

Іншими лавреатами стали: 

 

  • Центр протидії корупції, представниця — Дар’я Каленюк;
  • Центр громадянських свобод, представниця — Олександра Матвійчук;
  • Українська волонтерська служба, представниця — Анна Бондаренко.

Нагороду вручили 8 червня  у Вашингтоні, в офісі Національного фонду на підтримку демократії (США). 

 

«Цього тижня у Вашингтоні спілкуємося з конгресменами, представниками Держдепартаменту — від Торі Нуланд і Карен Дорнфрайд, ключовими журналістами і редакторами. Найбільше ми всі вчотирьох говоримо про окуповані Херсонщину, частину Запорізької області, Південь і те, що Україна не залишить своїх людей, ці міста/села мають бути врятовані й звільнені якомога швидше…», — написала Наталя Гуменюк. 

 

Лабораторія журналістики суспільного інтересу — це спільний міждисциплінарний проєкт українських та британських журналістів і соціологів. Лабораторію відкрили і розвивають Наталка Гуменюк та Ангеліна Карякіна у партнерстві з Львівським медіафорумом, Харківським інститутом соціальних досліджень та Програмою Arena Університету Джонса Гопкінза.

 

У лабораторії досліджують та створюють різні форми контенту, що сприяє конструктивній дискусії довкола складних суспільних тем, а також розробляють редакційні стратегії на основі соціологічних досліджень та аналізу реакції різних аудиторій на цей контент.

 

Democracy Award-2022 — премія, яку Національний фонд на підтримку демократії вручає щороку з 1991-го організаціям і окремим діячам, які просувають справу захисту прав людини та демократії в усьому світі. 

 

Відзнака має вигляд статуетки — мініатюрної копії статуї богині демократії. 

 

Премією зазвичай відзначають організації громадянського суспільства чи діячів окремої країни або регіону за певний демократичний внесок. 

 

Нагадаємо, що три українські журналісти отримали міжнародну премію імені Джеймса Найта.

 

Як відомо, журналісти Мстислав Чернов і Євген Малолєтка стали лавреатами Премії імені Георгія Ґонґадзе-2022

Оригінал статті на Suspilne: Чотири українські організації отримали премію Democracy Award-2022

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"