Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0

Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0

Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0

Діти (підлітки) і інтернет…
Ця тема настільки очевидна, що, здається, вже немає ситуації, яку б не розібрали по поличках.

Прийнято вважати, що покоління, народжене зі смартфоном в руках, прекрасно орієнтується в усіх нюансах поведінки в мережі. Однак, це не так. Незважаючи на всі попередження, батьки фізично не можуть контролювати підлітка 24 години на добу. Крім того, батьки і самі потрапляють на шахрайство та афери в мережі.

Буллінг, домагання, сумнівні знайомства, спокуси можуть виникнути по відношенню до будь-якій людини, незалежно від того, хороша вона чи погана, слухняна чи ні, відмінник або трієчник.

Безпека (і в інтернеті теж) ніколи не буває 100%, про це вам скаже будь-який експерт з безпеки.

Висновки?

Коли ми в перший раз дозволяємо своїй дитині (без дорослих) погуляти у дворі (проїхати пару зупинок на маршрутці, сходити в магазин і т.д.), ми готуємо її до цього: не розмовляти з незнайомцями, гуляти тільки там, де можна, на червоне світло стояти, навіть якщо немає машин…

Сьогоднішні діти потрапляють в інтернет раніше, ніж самостійно виходять погуляти.

Ми просто зобов’язані попередити їх про те, які «незнайомці» бувають в мережі, що таке «червоне світло» в інтернеті, про що потрібно розповісти близьким дорослим, що повинно викликати підозру і т.д.

Майже половина оповідань конкурсу – саме про це: про небезпеки, які таїть в собі інтернет.

Так, є цікавість, яка буде штовхати людей туди, в гущу подій, до «забороненого плоду».

Так, може, нехай діти спочатку прочитають про це в оповіданнях, а вже потім зроблять висновки, чи варто задовольняти свою цікавість за будь-яку ціну?

Оригінал статті на Букнет: Чому ще нас навчив конкурс Закон и Порядок …2.0

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"