Чому Написання “ДушІ” Стало НайбІльшим Викликом?

Чому Написання “ДушІ” Стало НайбІльшим Викликом?

Чому Написання “ДушІ” Стало НайбІльшим Викликом?

Привіт, сьогодні хочу розказати вам одразу декілька важливих речей)) 

Сьогодні ж я зроблю щось подібне, і розкажу про Руслана, якого більшість читачок хоче кхммм… ну в кращому випадку – засадити в тюрягу!))) ахаха)) 

Але спочатку про сам роман і те, як він писався. 

(картинка)

Книга “Поверни мою душу” стала для мене справжнім викликом через декілька причин. 

По-перше, два технічних моменти, теперішній час та купа моїх “я”.

Я писала в незвичному для себе теперішньому часі, це була перша моя книга, написана в ньому. Каміла постійно виправляла мене, коли я забувалась і все ж ставила минулий час, ото вона зі мною намучилась!))) Крім того, в технічному плані завдяки Камілі я змогла побачити ще один момент, який почала опрацьовувати в “Душі”, і продовжила в наступних книгах: купу слова “я” в моїх текстах. 

За ці дві технічні штуки я дуже вдячна Камілі, завдяки ній, її правкам і цьому досвіду, я відчуваю, що стала писати краще в технічному плані. 

По-друге, тема вагітності. Чесно кажучи, я колись вже думала написати на неї, але не розуміла, що можна написати на цю тему на цілий роман. 

Знову ж таки, ідея книги прийшла до Каміли, а я якраз хотіла пописати в співавторстві, тож зірки зійшлись ахахахах))) Я була впевнена, що раз вже Каміла хоче писати на таку тему, то разом із нею в мене має вийти =))

По-третє, весь роман зосереджений на емоціях і стосунках героїв, коли я звикла писати не менш ніж пів тексту саме про особистісний та карʼєрний розвиток.

Мої читачі знають, що в мене на роман може бути всього два поцілунки, герої по пів книги окремо і думають тільки про карʼєру, досягають своїх цілей, і тільки потім знов сходяться (таке відбувається в моїх романах “Зіграй мою наречену”, “Зіграй мою наречену. Наречена для боса”, “Така собі мільйонерка”, “Барбі”, “Служниця”, “ВІЛ. Моя боротьба”, “Мій дегустатор” та ін.). 

А тут бац… І майже нічого про карʼєру =)) Аххахах))) 

Зато, скоріш за все, наразі це найемоційнійший роман з усіх, написаних за моєю участю. 

А тепер трохи про мого персонажа Руслана,

якого зненавиділа більшість читачок =) 

Руслан – не принц на білому коні.

Він знає, чого хоче і досягає цього своєю наполегливістю і терплячістю, навіть якщо деякі його бажання не збігаються з вашими розуміннями “моральності та правильності”. За це вважаю його доволі реалістичним персонажем.

Руслан робить так, як буде краще йому, він егоцентрист. 

Він може все різко переграти, якщо треба, змінити свою думку і плани, навіть образити близьких, якщо вважає, що “так буде правильно”. Його “правильно” для нього вище за будь-які інші. Знову ж таки, ця його риса робить його реалістичним. 

В Руслана точно краще не закохуватись, однак він – хороший батько. 

Його діти для нього – все. Він морально дорослішає саме тоді, коли в нього зʼявляються діти. Заради них він реально піде на будь-що. І це доводиться в романі не один раз. 

Багато читачок також ненавидять Соню, але я вважаю, що саме Соня мала найбільше моральне зростання за період, який проходить в книзі. 

З невпевненої в собі(хоч і дуже красивої) і злегка істеричної, ревнивої жінки, вона перетворюється на хорошу матір, і навіть приймає чужу дитину, як рідну. Те, як Соня переживає за Анічку, як щиро вона її любить, не зважаючи на те, що це “дитина, яку її чоловік нагуляв на стороні”, показує Соню як дуже хорошу матір. 

Тут читачки почнуть кричати в коментах, що Соня – співучасниця, і їм обом треба до тюрми ахахахх))) Дякую вам за ваші емоції.

Але Соня дійсно робить для Ані абсолютно все, і я пишаюсь зростанням цього персонажа від початку книги і до самого кінця. 

 

Я взагалі дуже люблю писати про абсолютно різних та неідеальних персонажів, особливо в співавторстві. І до речі, буквально позавчора в нас з Марʼяною Долею почалась викладка роману “Він тебе програв. Ти тепер моя”, де персонаж так само, як і в “Душі” – далеко не ідеальний…) Якщо ще не читали чи не бачили – запрошую додати книгу до бібліотеки, там будуть щоденні оновлення) 

 

А Камілі я дуже вдячна, це був дуже цікавий досвід, дякую!

Почитати “Поверни мою душу” можна тут.

А в коментарях до цього блогу читачі можуть вже кидати тапками ахахх))

 

 

Оригінал статті на Букнет: Чому Написання “ДушІ” Стало НайбІльшим Викликом?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Попаданка В Казки

Шановні читачі, перша книга веселих пригод Маргарити в світі казок закінчилася! Тому, представляю Вам обкладинку до другої частини казкової історії! ПІДПИСУЙТЕСЬ якщо Вам сподобалось і цікаве продовження!!!!!!!!!

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

27 книжок про війну та розбудову країни від НАЗК

У межах спецпроєкту «UKRAINE NOW. Візія Майбутнього» Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало перелік із рекомендацій книжок про російсько-українську війну. Про

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"