Чому навіть найрідніші можуть зрадити

Чому навіть найрідніші можуть зрадити

Чому навіть найрідніші можуть зрадити

Доброго ранку, любі!
А ви вже бачили свіженьке оновлення “По той бік сонця”? Радила б вам не зволікати й хутчіше відкривати книжку, адже сьогодні Майкл розповість Аріні про родину Джейкоба дещо цікаве. Готові дізнатися, що саме? 

От вам смачний кусь для апетиту)

“- Скажи, а ти давно служиш Джею? – Здалеку почала Аміна.

– Та вже й не пам’ятаю. Але він був ще хлопчиськом, коли я потрапив у рабство, – невесело посміхнувся співрозмовник.

– То ти знав його батьків?

– І батьків, і діда, і сестру.

– Сестру? – Здивувалася дівчина. Про неї вона нічого не чула.

– Так, Рею. Чудова дівчинка була, мушу сказати. Диво, а не дитина. Хоча, яка вже там дитина – напевно, не набагато молодша за тебе була, коли все сталося.

Аміна зрозуміла, що удача на її стороні, то ж вирішила продовжити свій допит про те, що ж сталося в сім’ї Джея. Хоч і відчувала, що за словами Майка навряд чи буде весела розповідь.

– Це через неї Джей став таким?… – запитала дівчина. Вона не могла пояснити точніше, що ж саме мала на увазі, але сподівалася, що Майкл зрозумів її.

– Так. І через неї, і через батьків. Його сильно підкосила їхня смерть.

– А як вони померли? – Уточнила Аміна, показово байдужим тоном. Чомусь вона боялася показати свій інтерес.

– А чому тебе так це цікавить? – Раптом перепитав раб.

– Не так, щоб сильно. Просто… – непевно знизала плечима дівчина, – Кріс якось згадав про них, ось мені й стало цікаво.

Аміна спіймала його погляд і зрозуміла, що раб не надто їй вірить, але тут він здивував її та вирішив все ж відкрити завісу таємниці.

– Сім’я нашого господаря загинула випадково – точніше, не вони мали померти тоді, а його дід.

– Це через … – Дівчина не закінчила, але Майкл кивнув, перериваючи її на півслові. Очевидно, цю інформацію знали не всі. Те, що Аміна знала про «Відродження», довело рабові, що господар їй довіряє.”

Оригінал статті на Букнет: Чому навіть найрідніші можуть зрадити

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"