Чому мої книжки не читають?!

Чому мої книжки не читають?!

Чому мої книжки не читають?!

Одним усе, а іншим нічого. Хтось купається в статистиці прочитань, а хтось і хвильки уваги не бачить. А перші ще й хизуються своїми досягненнями… Це несправедливо стосовно таланту. Де справедливість?

Я сів на березі Дніпра й завів розмову з Всесвітом. Скаржився йому, а він не чув. І тоді я усвідомив, що у Нього немає часу на мене. Він керує всім і витрачати дорогоцінний час на скарги якогось безіменного сценариста Він не буде. Не буде потакати моїм страхам залишитися на краю історії безіменним пам’ятником та дерев’яним будиночком в ямі глибиною 2 метри.

Всесвіт нагороджує сміливців, Він дає нам все, для виконання наших матеріальних та нематеріальних бажань і не бере жодної плати за це. І в цьому справедливість.

Ті люди, які здавалися мені безсовісними покидьками, виявилися не безсовісними у більшості випадків і не покидьками у ще більшій кількості випадків. Вони були сміливцями, які не побоялися виконувати свої бажання. І серед цих людей знайшлися і мерзотники, які керуються лише бажанням влади, жадобою та іншим матеріальним “добром”.

І я все ще скаржився Всесвіту, що Він не справедливий, коли дає змогу мерзотникам здійснювати свої бажання. І знову я отримав відповідь, що це від мого страху стати тим мерзотником, що здійснює свої бажання. Адже я вірив і досі вірю, що людина керується добром впродовж життя. Дехто піддається спокусі й спирається на свою темну частинку.

Сьогодні я сиджу тут і дивлюся на цифри вподобайок та доданих бібліотек, згадуючи сцену з фільму «Брюс Всемогутній», коли Брюс у виконанні Джима Керрі відповідає на запити-молитви і який він був заклопотаний цим завданням. Ім’я моєму Всесвіту — Брюс. Я бачу коментарі та кількість підписників як результат мого діалогу з Брюсом та відсутність страху попросити у нього успіху.

Брюс не скидав смс-ку всім цим людям, щоб вони прочитали мою книжку, ні, Він дав мені вудку у вигляді таланту і сказав працюй. А міг би допустити помилку і дати мені водку, в якій я б тонув, а страх продемонструвати себе не дав би вибратися на берег.

Не дивлячись на мою довіру Брюсу та наші тісні стосунки, мене все ж беруть сумніви й страх самотніми вечорами, а в шелесті листя за вікном я чую відповідь: «Не бійся і буде більше».

 

Заглядайте на конкурсне оповідання «Суддя в смартфоні», де справедливість лише умовність в руках мерзотників.

 

Також не забувайте про фантастичний бойовик «Сектори 2134», де потужні корпорації намагаються вбити у двох прекрасних людях мрії та бажання, а вони ледь виживають та волочать ноги до фіналу.

Ставте вподобайки та підписуйтеся, нагороджуйте та коментуйте.

 

P.S. яка ваша життєва філософія? що змушує вас йти вперед, ігноруючи несправедливість? що змушує не боятися поразок та перемог? нумо в коментарі;)

 

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Чому мої книжки не читають?!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"