Члени Кіровоградського обласного літоб’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного побували на…

Члени Кіровоградського обласного літоб’єднання  «Степ» імені Віктора Погрібного побували на…

У рамках проведення на Кіровоградщині традиційного всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» в село Арсенівка, де народився наш славетний земляк, драматург, актор і режисер Іван Тобілевич (Карпенко-Карий), 26 вересня завітали члени Кіровоградського обласного літоб’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного на чолі з його керівницею — письменницею Ольгою Полевіною.

Разом з іншим учасниками свята вони відвідали музейно-природний заповідник І.Тобілевича – філію обласного краєзнавчого музею, де відчули його енергетику степового краю, поклали квіти до каменя, встановленого на місці, де колись стояла хата його батька Карпа Тобілевича, зустрілися зі школярами та мешканцями села, помилувалися мальовничими краєвидами річки Вись, послухали концерт, підготовлений силами самодіяльних місцевих артистів, а також професійних акторів музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького та Кропивницької філармонії.

Анатолій Саржевський, журналіст, член літоб’єднання «Степ»

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Члени Кіровоградського обласного літоб’єднання «Степ» імені Віктора Погрібного побували на…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"