Чи існує життя після… редагування?

Чи існує життя після… редагування?

Чи існує життя після… редагування?

Можу запевнити всіх  і кожного, що існує. І воно видається більш ніж прекрасним. Давно не писала дописи саме тому, що активно редагувала свої багатостраждальні оповідання. Але саме сьогодні хочу зосередити вашу увагу на коротенькій оповідці під назвою  «Повінь».

Один раз на сім років містяни святкують День Мертвих. І мертві прийдуть. Опівночі, жахлива процесія вирушить в місто, наповнене страхітливим очікуванням, тривкою надією і  цистернами із свіжою овечою кров’ю.

Тепер коротко розповім  про непростий  процес редагування. Почну з того,  що ця історія була написана давно, десь приблизно вісім років тому. Вашому автору тоді був 21 рочок) І, звісно, я не вміла писати так, як вмію це робити зараз. «Повінь» була створена за один вечір. Що саме мене надихнуло я не буду розповідати… Ну, добре, вмовили:) Мене надихнули давньогрецькі міфи.

У лютому місяці цього року я опублікувала дане оповідання, звісно, трохи його відредагувавши. Але я й не підозрювала тоді про те, наскільки воно не ідеальне і не продумане! Частково, мені відкрили очі мої любі  читачі. Частково, мій вельмишановний бета-рідер. Від щирого серця хочу подякувати цій людині за те, що вона досі панькається зі мною  і з моїми творами! Дякую!

Ось його коментар (Moonraise Darkness ):

Сподобалася своєрідна напруга  і  похмурість  в  оповіді   звичайних  буденних  речей.  В селах люди часто вірять в різні легенди.

Тепер про проблеми…

Коментар від Дарія Гульвіс:

Виникають складнощі з переходом від одних персонажів до інших,  бо ніякого  розділення частин немає…

Тепер це невеличке  оповідання  поділене аж на чотири частини!

Відгук Кейтлін:

…були моменти,  коли  я  не розуміла,  що змінилась дія  і  говорить хтось  інший.

Так, була така проблема, але тепер кожна репліка кожного персонажа доповнюється поясненням – хто і  про що говорить.

На мою думку, назва «Повінь» мало підходить до цього твору… дуже б  хотілось прочитати  це  оповідання  в  розгорнутому вигляді.

Комент від Сніжанна  Четверт:

Дуже хотілося б прочитати повноцінний роман, оскільки історія, як на мене,  незавершена.

Думка Ана-Марія Еріш:

Цікава історія, досить  легко читається, однак  якось незрозуміло обривається…

Отже, барабанний  дріб… Розширеній версії «Повені» бути! Незабаром у своєму ФБ я презентую обкладинку й анотацію. Покійнички таки прийдуть і Ніч Мертвих настане швидше, аніж ви встигнете кліпнути оком! І ця ніч буде надзвичайно кривавою…

Тож, до зустрічі на сторінках моїх книг!

 

 

 

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Чи існує життя після… редагування?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"