Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Не поспішайте казати: «Так, звісно», давайте обдумаємо і зазирнемо глибше.

Чи не залунає у вас всередині сигнал тривоги, якщо ви зрозумієте, що ваш чоловік їде зустрічатися зі спільною подругою наодинці, або жінка – з другом? Ми тут не про необхідність довіри, це й так зрозуміло, а про щиру реакцію на подібну звістку. Можливо, в ній і ховається правда?

В мене особисто з роками залишився лише один близький друг іншої статі, але наше спілкування давно вже не включає зустрічі «в реалі» тет-а-тет. Я замислилася про причини цього під час написання одного з оповідань у збірник. І зрозуміла, що ми просто не хочемо давати своїм коханим людям приводу хвилюватися. Та й собі теж, напевно)

А ось моя героїня в дружбу між чоловіком і жінкою взагалі не вірить, бо в свого «друга» палко закохана. Вона все чекає, коли ж він розгледить в ній потенційну супутницю, але ризикувати відносинами, зізнаючись в симпатії, боїться. Тут на горизонті з’являється інший чоловік і дівчині потрібно вирішити, чи здатна вона відпустити надії про стосунки з коханим другом. 

Мені цікаво, який ваш досвід дружби з представником іншої статі? Чи вірите, що вона може існувати без несвідомої симпатії? 

Оригінал статті на Букнет: Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Міфи Украіни. Короткий огляд. Богиня Мара

Доброго ранку, любі читачі. Сьогодні у нас дуже особлива богиня.

Мара

Богиня зла, темної ночі, ворожнечі, нічних жахів, смерті.

Несе людям чвари, брехню та хвороби.

Вона – володарка Підземного Світу – Наві, тому

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"