Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Не поспішайте казати: «Так, звісно», давайте обдумаємо і зазирнемо глибше.

Чи не залунає у вас всередині сигнал тривоги, якщо ви зрозумієте, що ваш чоловік їде зустрічатися зі спільною подругою наодинці, або жінка – з другом? Ми тут не про необхідність довіри, це й так зрозуміло, а про щиру реакцію на подібну звістку. Можливо, в ній і ховається правда?

В мене особисто з роками залишився лише один близький друг іншої статі, але наше спілкування давно вже не включає зустрічі «в реалі» тет-а-тет. Я замислилася про причини цього під час написання одного з оповідань у збірник. І зрозуміла, що ми просто не хочемо давати своїм коханим людям приводу хвилюватися. Та й собі теж, напевно)

А ось моя героїня в дружбу між чоловіком і жінкою взагалі не вірить, бо в свого «друга» палко закохана. Вона все чекає, коли ж він розгледить в ній потенційну супутницю, але ризикувати відносинами, зізнаючись в симпатії, боїться. Тут на горизонті з’являється інший чоловік і дівчині потрібно вирішити, чи здатна вона відпустити надії про стосунки з коханим другом. 

Мені цікаво, який ваш досвід дружби з представником іншої статі? Чи вірите, що вона може існувати без несвідомої симпатії? 

Оригінал статті на Букнет: Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"