Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
![Чи існує дружба між чоловіком і жінкою? Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1659347286_10140274.jpg)
Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
Не поспішайте казати: «Так, звісно», давайте обдумаємо і зазирнемо глибше.
Чи не залунає у вас всередині сигнал тривоги, якщо ви зрозумієте, що ваш чоловік їде зустрічатися зі спільною подругою наодинці, або жінка – з другом? Ми тут не про необхідність довіри, це й так зрозуміло, а про щиру реакцію на подібну звістку. Можливо, в ній і ховається правда?
В мене особисто з роками залишився лише один близький друг іншої статі, але наше спілкування давно вже не включає зустрічі «в реалі» тет-а-тет. Я замислилася про причини цього під час написання одного з оповідань у збірник. І зрозуміла, що ми просто не хочемо давати своїм коханим людям приводу хвилюватися. Та й собі теж, напевно)
А ось моя героїня в дружбу між чоловіком і жінкою взагалі не вірить, бо в свого «друга» палко закохана. Вона все чекає, коли ж він розгледить в ній потенційну супутницю, але ризикувати відносинами, зізнаючись в симпатії, боїться. Тут на горизонті з’являється інший чоловік і дівчині потрібно вирішити, чи здатна вона відпустити надії про стосунки з коханим другом.
Мені цікаво, який ваш досвід дружби з представником іншої статі? Чи вірите, що вона може існувати без несвідомої симпатії?
Оригінал статті на Букнет: Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.