Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Не поспішайте казати: «Так, звісно», давайте обдумаємо і зазирнемо глибше.

Чи не залунає у вас всередині сигнал тривоги, якщо ви зрозумієте, що ваш чоловік їде зустрічатися зі спільною подругою наодинці, або жінка – з другом? Ми тут не про необхідність довіри, це й так зрозуміло, а про щиру реакцію на подібну звістку. Можливо, в ній і ховається правда?

В мене особисто з роками залишився лише один близький друг іншої статі, але наше спілкування давно вже не включає зустрічі «в реалі» тет-а-тет. Я замислилася про причини цього під час написання одного з оповідань у збірник. І зрозуміла, що ми просто не хочемо давати своїм коханим людям приводу хвилюватися. Та й собі теж, напевно)

А ось моя героїня в дружбу між чоловіком і жінкою взагалі не вірить, бо в свого «друга» палко закохана. Вона все чекає, коли ж він розгледить в ній потенційну супутницю, але ризикувати відносинами, зізнаючись в симпатії, боїться. Тут на горизонті з’являється інший чоловік і дівчині потрібно вирішити, чи здатна вона відпустити надії про стосунки з коханим другом. 

Мені цікаво, який ваш досвід дружби з представником іншої статі? Чи вірите, що вона може існувати без несвідомої симпатії? 

Оригінал статті на Букнет: Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"