Чи є позитивна динаміка?

Чи є позитивна динаміка?

Чи є позитивна динаміка?

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793  ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО. Анонс до нового розділу: “Чи є позитивна динаміка?” – обережно питає бос сердиту підлеглу про свої проблеми на роботі. Та є. На роботі все уже налагоджується. А як особистим?

“От і поговорили. Як вона це робить? Все ввічливо, а почуваюся, наче образив дитину. А що, треба будо міндальничати й лізти головою у пастку? Це життя, дитттинко. От ти точно не розпитувала нікого, коли мало не з випускного заміж вискочила. Думала, він хороший, а він он який. І що тепер?

Тепер мовчиш і дивишся на дорогу. А дивитись треба на себе. Он що з собою зробила. Відмінниці – вони всі такі. Як не вищий бал і почесна грамота, так уже ніби й велика життєва поразка. Тобі радіти треба, що знову вільна, і все попереду.

А вона на дієтах сидить. Думає, як перетвориться на ходячий скелет, одразу всі збіжаться заміж кликати?

Ці дівки дурнуваті якісь. Тільки що життя її приклало мордою об асфальт, а воно знову в те заміжжя лізе. І куди дивиться – на іноземців, що комплімент зробили. Волни сьогодні тут, а завтра вдома біля дружини й дітей. А я тут і сьогодні, і завжди. Так на мене подивитись не хоче. Дурні принципи. Ну може мій пікап був трохи прямолінійний, хто б сперечався з очевидним, а я не буду. На відпочинку ніколи романтику вмикати. Озирнутися не встигнеш, а вона вже додому їде. До законного.

Як зараз бачу – вона іде по перону, спина така пряма, ніби списа проковтнула. Несе себе чоловікові, наче квітку в росі. Бо тут пікапер хамло, а вдома інтелігентний і вірний – ха – законний чоловік.

А Кропив’янський, виходить, до тебе тонко підійшов, і ти тепер дуже щаслива? Та отож.

Зате я чесний. Побачив – схотів – сказав.

А тепер уже що. Нічого уже тепер. Женитись я точно не збираюся найближчим часом. І не сватай мені ту Яну. Бо буде мені, як зараз Кропив’янському. Щоб з’явитися в пристойному товаристві, треба Яночці ротика скотчем заклеювати й дрескод кардинально рихтувати. А то теж за ескортницю сприймуть. Найдешевшу.

Ні й ще раз ні. Ніяких Ян. Я сказав.”

Дякую за нові підписки й теплу підтримку, друзі. Зараз це найважливіше з відчуттів – що ти не один, що поруч люди, які з тобою на одній хвилі

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793

Арт до коментарів

Олена Пашинська 05.05.2022, 13:06:58

Хочу такий розбір про Лідію… Можна?

Юлія Чупило 05.05.2022, 12:23:21

зачиталася я, набрала розгону аж три розділи і … облом… ну тобто ‘далі буде’…))(( а хочеться їхати з ними.. їхати, їхати, говорити, мовчати, вчитись, звільнятись, миритись, премію з рук в руки перекидати, втягнутись, зростися, по дорозі батьків підібрати… Ооо, батьки Лідії, то окрема тема! за якою особливо вболіваю, і надіюсь на такий ну дуже хепі хепіенд… ну може вони трохи в джуманджі загралися і після наступного рівня повернуться…. ну хоч трошки най поживе в мені така надія…! дякую, наш хороший, за емоції, роздуми, надії… :-*** обіймаю, все буде Україна…!!!

Звісно можна й треба.

Ми уже бачили цю дівчину у розпачі, бачили в щасливому невіданні на курорті. Бачили фурією, що жадає помсти для кривдника.

В наступному розділі побачимо в стані, коли реальність стукає у двері й дуже рекомендує дівчинці добре пам’ятати батькові слова, але перестати поводитись так, наче вона може в будь-яку мить опинитися у батьків на ручках і скинути на них свої турботи. Дуже хочеться звісно, але не вийде.

До речі дехто поруч намагається допомогти. Невміло і нетактовно. Але ж постійно. 

То може не треба бути йому сіллю в оці?

Ну а як же тоді помста, це ж святе  ( насправді ні, але Лідія поки що в цьому впевнена)

 

Оригінал статті на Букнет: Чи є позитивна динаміка?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"