Чи є позитивна динаміка?

Чи є позитивна динаміка?

Чи є позитивна динаміка?

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793  ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО. Анонс до нового розділу: “Чи є позитивна динаміка?” – обережно питає бос сердиту підлеглу про свої проблеми на роботі. Та є. На роботі все уже налагоджується. А як особистим?

“От і поговорили. Як вона це робить? Все ввічливо, а почуваюся, наче образив дитину. А що, треба будо міндальничати й лізти головою у пастку? Це життя, дитттинко. От ти точно не розпитувала нікого, коли мало не з випускного заміж вискочила. Думала, він хороший, а він он який. І що тепер?

Тепер мовчиш і дивишся на дорогу. А дивитись треба на себе. Он що з собою зробила. Відмінниці – вони всі такі. Як не вищий бал і почесна грамота, так уже ніби й велика життєва поразка. Тобі радіти треба, що знову вільна, і все попереду.

А вона на дієтах сидить. Думає, як перетвориться на ходячий скелет, одразу всі збіжаться заміж кликати?

Ці дівки дурнуваті якісь. Тільки що життя її приклало мордою об асфальт, а воно знову в те заміжжя лізе. І куди дивиться – на іноземців, що комплімент зробили. Волни сьогодні тут, а завтра вдома біля дружини й дітей. А я тут і сьогодні, і завжди. Так на мене подивитись не хоче. Дурні принципи. Ну може мій пікап був трохи прямолінійний, хто б сперечався з очевидним, а я не буду. На відпочинку ніколи романтику вмикати. Озирнутися не встигнеш, а вона вже додому їде. До законного.

Як зараз бачу – вона іде по перону, спина така пряма, ніби списа проковтнула. Несе себе чоловікові, наче квітку в росі. Бо тут пікапер хамло, а вдома інтелігентний і вірний – ха – законний чоловік.

А Кропив’янський, виходить, до тебе тонко підійшов, і ти тепер дуже щаслива? Та отож.

Зате я чесний. Побачив – схотів – сказав.

А тепер уже що. Нічого уже тепер. Женитись я точно не збираюся найближчим часом. І не сватай мені ту Яну. Бо буде мені, як зараз Кропив’янському. Щоб з’явитися в пристойному товаристві, треба Яночці ротика скотчем заклеювати й дрескод кардинально рихтувати. А то теж за ескортницю сприймуть. Найдешевшу.

Ні й ще раз ні. Ніяких Ян. Я сказав.”

Дякую за нові підписки й теплу підтримку, друзі. Зараз це найважливіше з відчуттів – що ти не один, що поруч люди, які з тобою на одній хвилі

 

 

 

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793

Арт до коментарів

Олена Пашинська 05.05.2022, 13:06:58

Хочу такий розбір про Лідію… Можна?

Юлія Чупило 05.05.2022, 12:23:21

зачиталася я, набрала розгону аж три розділи і … облом… ну тобто ‘далі буде’…))(( а хочеться їхати з ними.. їхати, їхати, говорити, мовчати, вчитись, звільнятись, миритись, премію з рук в руки перекидати, втягнутись, зростися, по дорозі батьків підібрати… Ооо, батьки Лідії, то окрема тема! за якою особливо вболіваю, і надіюсь на такий ну дуже хепі хепіенд… ну може вони трохи в джуманджі загралися і після наступного рівня повернуться…. ну хоч трошки най поживе в мені така надія…! дякую, наш хороший, за емоції, роздуми, надії… :-*** обіймаю, все буде Україна…!!!

Звісно можна й треба.

Ми уже бачили цю дівчину у розпачі, бачили в щасливому невіданні на курорті. Бачили фурією, що жадає помсти для кривдника.

В наступному розділі побачимо в стані, коли реальність стукає у двері й дуже рекомендує дівчинці добре пам’ятати батькові слова, але перестати поводитись так, наче вона може в будь-яку мить опинитися у батьків на ручках і скинути на них свої турботи. Дуже хочеться звісно, але не вийде.

До речі дехто поруч намагається допомогти. Невміло і нетактовно. Але ж постійно. 

То може не треба бути йому сіллю в оці?

Ну а як же тоді помста, це ж святе  ( насправді ні, але Лідія поки що в цьому впевнена)

 

Оригінал статті на Букнет: Чи є позитивна динаміка?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"