Чи до вподоби вам сімейні саги?

Чи до вподоби вам сімейні саги?

Чи до вподоби вам сімейні саги?

Привіт усім!

Але треба трохи повертатися до творчості, тому сьогодні виклала новий розділ міського фентезі “Чародійки на півставки”

Також сьогодні увечері буде оновлення “Служниці”

До завершення цієї нашої з Владою Холод книги залишилося зовсім трішки.

А я вже почала писати нову історію, яку планую почати викладати на сайті після того, як останню сторінку “Служниці” буде перегорнуто.

У зв’язку з чим хотіла б дізнатися в читачів, чи подобаються вам сімейні саги? Мова йде про великі історії, у яких змальовується життя кількох поколінь однієї родини.

Я давно мріяла створити такий роман, і він навіть був розпочатий близько 15 років тому. Але я його тоді  так і не дописала. А зараз, з огляду на  події сьогодення, вся та життєва історія знову здалася мені актуальною. 

Не знаю, чи буде вона популярна на Букнеті, адже у цій книзі не буде тем та героїв, характерних для тутешніх бестселерів. Це роман про звичайних людей, їхні почуття і життєві випробування. 

Можливо, когось він зацікавить. то буду дуже потішена))

Надалі постараюся надовго не зникати і всі свої книги “в процесі” потихеньку допишу. 

Здоров’я усім, хто  бачить ці рядки, мирного неба над головою, дякую, що зазираєте на мою сторінку і читаєте мої книги.

Сподіваюся, вони допомагають надихнутися оптимізмом та додають життєвих сил у ці складні для всіх часи.

Тримаймося! Хай все буде добре!

Оригінал статті на Букнет: Чи до вподоби вам сімейні саги?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"