Читомо шукає патронів та патронок

Читомо шукає патронів та патронок

Відтепер для друзів Читомо ще більше можливостей підтримати улюблене видання про культуру читання та книговидання, адже ми запускаємо свій Patreon. Розповідаємо нижче про можливості підтримки на новій платформі та навіщо це читачам.

У вас є новий спосіб проявити турботу до улюбленого проєкту про культуру книговидання: підписка на Patreon пропонує низку бонусів. Це і можливість ділитися книжковими рекомендаціями з підписниками фейсбук, долучатися до створення конкретних матеріалів, отримувати книжкові подарунки, а також можливість познайомитись ближче з редакцією Читомо на наших незабутніх вечірках.

 

Олександр Мимрук, випусковий редактор:

 

Патреон це зручний для нас спосіб структурувати читомівське ком’юніті, тримати його ближче до серця. Читомо  це незалежне й нішеве медіа, існування якого залежить від ентузіазму не лише нашої команди, але й читачів. З Патреоном вони матимуть можливість не тільки підтримати Читомо, але й впливати на випуск контенту, і для нас така залученість важлива, бо наш проєкт створений перш за все для читачів, для задоволення їхніх культурних потреб.

  

Навіщо ставати патронами та патронками?

Вікторія Фещук, редакторка спецпроєктів Читомо:

 

Щотижня ми з командою ґенеруємо десяток ґрунтовних і диких ідей, і прикро, що добра половина з них йде «в стіл» через брак ресурсів. Нам важливо писати про малодосліджене, висвітлювати літературні події із-за кордону, залучати ключових фахівців – і все це потребує фінансів. Наші читачі заслуговують на найкращий контент і ми раді, що тепер у них з’явилась нова можливість підтримати улюблене медіа. Про матеріали, які вдалось реалізувати за включення патронів і патронок, ми писатимемо у соціальних мережах.

 

Читати також: Читачі профінансували понад два місяці роботи Читомо

Як підтримати Patreon Читомо?

 

Долучитися до кола покровителів і покровительок Читомо можна за посиланням

 

Що таке Pаtreon і чому саме він?

Patreon це краудфандингова платформа, яка з 2013 року допомагає творцям та незалежним виданням отримувати фінансування напряму від своїх покровителів (патронів). Поширенню Patreon сприяли блогери youtube, подкастери, письменники, музиканти, автори вебкоміксів. Українські незалежні медіа, як от Ukrainer та Громадське теж шукають патронів та патронок, даючи читачам більше можливостей для хорошого контенту. 

 

Patreon зручний тим, що дає більше свободи, адже немає максимальної суми збору і фінальної дати. Підтримати можна зручною сумою раз у місяць, долучившись до кола патронів і патронок.

 

Читати також: Telegraf запустив краудфандингову кампанію для поновлення своєї роботи

Оригінал статті на Suspilne: Читомо шукає патронів та патронок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тараса Шевченка звільнили з посади заступника міністра культури та інформполітики

Кабінет Міністрів України звільнив Тараса Шевченка з посади заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції. Це сталося під час засідання 8 жовтн

У Києві запрацювала головна книгарня «КнигоЛенду»

У Києві відбулося передвідкриття для професійної спільноти головної книгарні «КнигоЛенду» в столиці за адресою вулиця Жилянська 5/60, біля метро Олімпійська. Про це повідомила кореспонд

Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізують

Компанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою

У Польщі оцифрували перші львівські газети XVIII-XIX століть

Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо

Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школу

У Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"