Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).

 

Основна мета програми — перевірити, чи відповідають медіа критеріям досконалості міжнародного стандарту для видавців новин JTI. Результати перевірки дають змогу підтримувати високий рівень журналістики в Україні.

 

«Багато українських медіа продемонстрували високі журналістські стандарти, незважаючи на жахливі обставини, як з точки зору скорочення доходів, так і операційних труднощів. Це доводить, що можна підтримувати найвищі стандарти навіть у найважчі часи і що стандарти мають значення», — заявила у звіті Чайн Лаббе, яка опікувалася надзвичайним протоколом для NewsGuard.

 

Серед українських медіа, які також пройшли перевірку: Громадське, Детектор медіа, The Village Україна, Kyiv Post, суспільний мовник України «Суспільне» та інші.

 

Ініціатива журналістської довіри (Journalism Trust Initiative − JTI) − це міжнародний стандарт для видавців новин, запроважений у 2021 році з ініціативи паризької організації РБК (Репортери без кордонів) і розроблений 130-ма міжнародними експертами. Він включає загальновизнані та узгоджені критерії досконалості для ідентичності та прозорості медіа, а також для професійних стандартів та механізмів підзвітності, які регулюють виробництво новин.

 

Нагадаємо, що 25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору.

 

 

Фото: Unsplash

Оригінал статті на Suspilne: Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"