Читомо запускає благодійний аукціон й хоче зібрати 200 тисяч грн

10 грудня 2021 року стартує благодійний аукціон «Читомо», в межах якого на сторінках відомих письменників, ілюстраторів, перекладачів, видавців та всіх, кого об’єднують книжки та читання, можна буде придбати лоти, тим самим підтримавши наше медіа. Аукціон триватиме 2 місяці − до 10 лютого 2022 року.
Ідея благодійного аукціону з’явилася у нашої команди торік − у пік пандемійної кризи. За результатами торішнього аукціону нам вдалося зібрати 180 тис. грн, що дало змогу покрити понад 2 місяці наших поточних витрат на виплату гонорарів авторам та редакції, супровід сайту й іншу поточну діяльність проєкту. Тоді до акції долучилися понад 130 учасників.
Цього року ми вирішили провести ще один аукціон, який дасть змогу згуртувати зусилля фахової спільноти, наших читачів та прихильників і профінансувати частину роботи нашого медіа. Наша мета − зібрати за 2 місяці 200 000 грн: завдяки продажу благодійних лотів і прямим пожертвам.
Наразі участь у благодійному аукціоні уже підтвердили понад 30 учасників. Серед них: Юрій Андрухович, Олександр Ірванець, Любко Дереш, Андрій Бондар, Мирослав Маринович, Тамара Гундорова, Тарас Лютий, Олена Стяжкіна, Галя Шиян, Остап Сливинський, Павло Коробчук, Емма Антонюк та ін. Також нас підтримали PEN Ukraine, Книжковий Арсенал, Book Space та інші наші партнерські організації й видавництва.
Протягом наступних двох місяців на їхніх сторінках та сторінках інших учасників з’являтимуться благодійні лоти, які можна буде придбати, перерахувавши кошти на підтримку «Читомо». Лоти в соцмережах можна буде знайти за тегом #благодійнийаукціонЧитомо.
Також наше медіа можна підтримати напряму:
- на нашому сайті через вкладку «Підтримати проєкт»
- долучившись до нашої спільноти на Patreon
- банківським платежем (Громадська організація «Культурно-видавничий проект «Читомо»», АТ КБ «Приватбанк», р/р: UA043052990000026008045020664, ЄДРПОУ: 41665276. Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога)
- переказом на картку (Приват: 4149439015239134, Mono: 5375414122544967).
«Чи не найбільшим викликом для незалежних медіа є сталість. Адже постійно потрібно думати не лише про теми, формати матеріалів, вигадувати нові спецпроєкти й прислухатися до запитів аудиторії, але й дбати про те, щоб мотивувати команду на довгі дистанції. Адже саме протягом тривалого часу відбуваються не точкові проєкти, а цілісні процеси, що впливають на читачів, суспільство, нашу рідну видавничу справу. І саме цей вплив ми спостерігаємо вже протягом понад 12 років.
Тому, щоб залишатися незалежними, ми вирішили акумулювати зусилля спільноти та наших читачів й залучити їх до сталого співфінансування нашого медіа. Влітку ми запустили наш Patreon, а нещодавно виграли програму Local Media Innovations від Львівського медіафоруму, в межах якої працюватимемо над згуртуванням спільноти й створенням Клубу Читомо. Власне, цьогорічний благодійний аукціон стане таким собі аперитивом до цієї, сподіваємось, тривалої та плідної історії», − коментує співзасновниця й головна редакторка Читомо Оксана Хмельовська.
Нагадаємо, нещодавно на сайті «Велика ідея» завершилася краудфандингова кампанія на підтримку онлайнвидання про культуру та внутрішній туризм «Тиктор медіа».
Оригінал статті на Suspilne: Читомо запускає благодійний аукціон й хоче зібрати 200 тисяч грн
Блог
До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниціАмериканський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів
1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла
У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статусКиївська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П
Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовкиП’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,
У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного ЯруВидавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
У книзі з
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.