Читаємо разом.Новинка!
![Читаємо разом.Новинка! Читаємо разом.Новинка!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611084833_7561182.jpg)
Читаємо разом.Новинка!
Дорогі читачі
Сьогодні стартувала новинка талановитого автора
АДЕЛІНИ ЯНГ
Анотація до книги “По той бік води”
У своєму юному віці Юліана пережила найстрашніше – в одну ніч втратила найрідніших людей. Минуло багато часу, біль притупився, життя почало поступово налагоджуватися. Але одного дня дівчина отримала анонімну моторошну записку, яка розбудила в ній біль та хвилювання з новою силою.
Вона вирішила повернутися туди, де все почалося й закінчилося, туди, звідки намагалася втекти, туди, куди манила невідома й таємнича сила… Тепер у її житті єдина мета – дізнатися правду, якою б гіркою вона не була.
ЧИТАТИ ТУТ
Приємного читання
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Читаємо разом.Новинка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.