Читаємо разом! Новинка!

Читаємо разом! Новинка!

Читаємо разом! Новинка!

Любі мої ☕

Зізнавайтеся Ви любите поганих хлопців?

А історію наповнену  інтриг, протистояння та звісно ж кохання? Думаю так!

Тоді запрошую Вас до нового роману від талановитої 

АДЕЛІНИ ЯНГ

Аннотація:

      Юрія Байєровського доля постійно випробовує на міцність. Він звик брати бажане будь-яким способом, не зважаючи на інших. Однак в його житті з’явилася та, яка наважилася зламати чоловічу самовпевненість та протистояти йому. Але чи стане вона рятівним променем світла у житті, заради якого чоловік перегляне власні принципи та переможе свою темну сторону?

Смачний шматочок:

– Помиляєшся, – навмисне розтягнув це слово, смакуючи його, а тоді провів своєю татуйованою долонею по червоній щоці. – Кілька моїх невинних дотиків і ти вся тремтиш, як загнаний в пастку кролик. Як думаєш? Що буде далі? Надовго вистачить твоєї сміливості та стервозності? Це там – у себе в кабінеті ти цариця, а тут – ти ніхто!!!

Віра напружилася та затримала дихання. Його дотик неприємно колов, а обличчя ще більше починало боліти. Він не зупинився, продовжив свій шлях її лицем, а тоді великим пальцем розмазав по губах кров, яка невпинно текла з губи. В кінці натиснув на пухкі губи та не зводив з них очей. Чоловік перевів погляд на її глибокі сірі очі, з яких знову почали текти сльози та заговорив:

– Шкода псувати таку красуню. Марате, – звернувся він до напарника, – ти хочеш бути першим? Чи може спочатку я її добре розтягну для твого інструменту?

Він не чекав відповіді. Гучного реготу Марата було достатньо. Тіло Віри обм’якло та почало опускатися вниз, але міцні чоловічі руки не дали впасти, притримали та стиснули ще міцніше. З її рота почали вириватися гучні схлипи, а розум скувала панічна атака, яка не давала тверезо мислити. Здавалося, це кінець, бо має статися те, чого вона не витримає і як після цього виживе, то сама себе вб’є.

Чоловік опустив свою руку на її шию, пробираючись в декольте легкої світлої сукні. Стиснув через бюстгальтер боляче груди, від чого вона скрикнула. Тоді іншу руку запустив під сукню. Віра інтуїтивно стиснула ноги, не даючи йому пробратися до найпотаємнішого місця.

– Любиш грубо значить, – знову посміхнувся він, насолоджуючись її реакцією та страхом.

ЧИТИТИ ТУТ

Ваша Каміла♥️

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Читаємо разом! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"