Читачі, ви тут?
Читачі, ви тут?
Привіт, друзі:) І як каже Оля Фреймут, і вам, вороги, привіт! Ахахаах.
Завдання: відгадати, хто із нас, я чи Міка, писав першу главу. Алгоритм дій у нас був такий: хтось пише главу, а хтось дописує.
Отож, ваше завдання відгадати, хто писав першу главу, а хто другу і третю. Серед правильних відповідей оберу трьох переможців, яким подарую промокоди до книги Я (не) твоя
Приклад 1: глава 1 – Уля Сер, глава 2,3 – Міка Стів
Приклад 2: главу 1 писала Міка Стів, а 2 і 3 – Уля Сер.
Вловили суть? Якщо так, тоді погнали.
Ой, забула:) залишу вам тут анотацію та обкладинку.
А вам було б в кайф бути сірою мишею? Мені взагалі саме ТЕ!
А якщо у ваших подругах модель? Просто ШИК!
От і я про це — шикую “нє по-дєтскі!”. Головне закінчити останній курс цілою і неушкодженою, бо «посолодила» душеньку одному бабію! І знаєте що? Зовсім не важливо, що він демон-спокусник і це я ще «згладила» опис!
Моє коліно — його гідність і тепер я в бігах!
Джек
Пріоритет: вистежити очкасту мишу, поставити капкан, а вже потім придушити!
Пф-ф! Та на раз-два! Ще і не таке творив!
Оригінал статті на Букнет: Читачі, ви тут?
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.