Читачам – ви зробили гарний вчинок

Читачам – ви зробили гарний вчинок

Читачам – ви зробили гарний вчинок

Вітання моїм найкращим читачам! Сьогодні я хочу розповісти про одну гарну річ яку ми зробили з вами разом. Почну здалеку. Багато років я послідовно просуваю пролайф переконання як у своїх книгах, так і в іншому інфопросторі. Я вважаю, що всяка людина має право на життя, інші люди не мають права вирішувати кому жити, а кому ні. На жаль, в нашому суспільстві ідея вбивства найменш захищених осіб легалізована. Навіть знаходяться ті, хто з піною у рота буде виправдовувати ці звірства. Казати що так правильно. Авжеж це не додає моєї любові до дорослих людей. На жаль з роками я стаю все більшим мізантропом.

Проте існують в житті виключення. Так, я завжди з теплом ставлюсь до “сонячних” людей, до тих хто має певні вади розумового розвитку. В душі вони залишаються добрими та щирими дітьми, навіть з тілами дорослих людей.

Так сталось, що поруч зі мною перебувають в евакуації підопічні одного з психоневрологічних диспансерів Донецької області. Пройти повз своїх співвітчизників і не допомогти їм я не могла. Отже, звітую – увесь гонорар від продажів книг за липень було пожертвувано мною на допомогу цим людям. Тож, всі ті хто придбав мої книги зробив одну чудову справу. Дякую вам.

Пізніше в ФБ має бути фотозвіт. Також прийняла рішення що буду щомісяця жертвувати частину гонорару на підтримку людей з особливими потребами, які постраждали від війни.

А тепер коротко про творчі плани.

Бережіть себе. Обіймаю. 

Оригінал статті на Букнет: Читачам – ви зробили гарний вчинок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"