Читачам “Багряного світанку”

Читачам “Багряного світанку”

Читачам “Багряного світанку”

Почну із того, що дуже рада, що моє оповідання “Багряний світанок” прийшлось до смаку читачам. Оскільки усі запитували про роман, на основі якого й було створено такий невеличкий емоційний текст, то тепер я готова відповісти. Нещодавно я почала публікувати нову книгу “Астаро. Східний Ліс”))) Так ось, це і є продовження, котрого чекали. Роман у жанрі фентезі, в якому переплітаються дві реальності. Розвиток подій якраз наблизив нас до інтриги, котра залишилась в оповіданні, і в новому розділі з’явились знайомі персонажі. Кому цікаво, що ж з ними сталось далі, запрошую до прочитання.

(тут є картинка)

За традицією, ловіть невеличкий спойлер:

“Лахерс стояв спиною до усіх присутніх, спершись на підвіконня, і робив вигляд, що захоплено спостерігає за тим, що робиться надворі. Йому зараз було дуже соромно і несила дивитись в очі тим, хто вижив, останнім Астаро в роду. Він вважав себе винним у цій трагедії, і ще не до кінця усвідомлював те, що сталося. Ще б пак – феї і усі світлі чарівники поклали на нього велику надію, Консорт Олестар зробив лідером команди, а він усіх їх підвів…

– А де Лангвідер? Він що, запросто отак дозволив нам тут знаходитись? – першим порушив мовчанку Дагерон.

Воїн з’явився сюди у всіх військових обладунках, при повному озброєнні, оскільки подумав, що знову доведеться шукати зустрічі із Хайджерами. Те, що вони затихли, було дуже підозріло. Дагерон гадав, що хтось із Темних обовязково з’явиться на похорон чи буде чинити всілякі підлості, щоб завадити їм поховати побратимів.
Та нічого особливого тоді не сталося. Сили Темряви, мабуть, святкували таку подію у своєму укритті разом із Повелителем. Бо у те, що в них є солідарність по відношенню до мертвих воїнів, Дагерон глибоко сумнівався. Отже, вони щось задумали…

– Він зараз у підвалі і не хоче нікого бачити, – відмахнувся Лахерс.  – Йому абсолютно байдуже, що робиться тут. 

І справді, господар дому від завершення траурних обрядів відсиджувався в себе в підвалі у режимі великої скорботи. І всі його прекрасно розуміли.

– І що ми далі будемо робити? – спитала одна з присутніх жінок.

Вона була одягнена в чорний грубий хітон, так само як і Лахерс, що виражав їхню скорботу. Від плеч простягалась шовкова накидка із капюшоном яскраво-червоного кольору, а на двох рукавах одежі виблискували золотисті маленькі заколки у вигляді пащі вовка.

– Я хочу помсти! – раптом підвищив голос Лахерс.  – Хочу помститись Армії Темних за всі ці смерті і загибель невинного народу! Хочу, аби нарешті прийшов кінець війні!

– Тут потрібна велика стратегія. Всі наші минулі з тріском провалились… Не підеш же ти просто сам-один проти них, бо тобі дуже кортить усіх прикінчити, – мовив Дагерон.
На таку заяву Лахерс обернувся, і кілька секунд мовчки свердлив друга поглядом, немовби про щось роздумуючи.

– Я згодна з Дагероном. Потрібно придумати план, доки вони самі не вигадали ще однієї пастки для нас, – згодилась Рубіна.

– Ви знаєте, що я вважаю, серед є зрадник, – вів далі Лахерс. Він багатозначно обвів поглядом усіх присутніх і зупинився на Дагероні. – Отож, скажіть мені, чи можу я вам довіряти?

– Ти що, брате?! Як ти можеш таке питати? Ми ж всі завжди, з самого початку, були з тобою і за Команду Світла! – обурилась Рубіна.

Наелі, яка сиділа на сусідньому стільці від Рубіни, закивала головою і тихо прошепотіла: “Мені ти можеш вірити”, не бажаючи, аби її чули інші. Вона була одягнена не так, як всі – в білий хітон із довгими рукавами, а поверх нього – фіолетовий корсет і тепла накидка. Світло-русяві пасма волосся жінка зібрала в хвіст на потилиці. Боязко оглянулась на Дагерона і співчутливим поглядом підтримала його, не бажаючи сьогодні бачити бійку між двома друзями. Адже те, що було відомо їм, треба було ще перевірити.

– Ну добре, – якось зм’як Астаро Фенікс. Сам чудово розумів, що ні його друг, ні сестра, і тим паче невістка, не здатні на таке.

– Отже, про план! – нагадав усім Лахерс.  – Може, в когось є ідеї?

І Рубіні тим часом сяйнула в голову одна думка.
– Слухайте, а якщо не вбивати усіх служителів Темряви? Знаю, ви багато разів це робили, але їх стає все більше…”

Долучайтесь та читайте книгу вже зараз))) Автор дуже вдяна за зірочки, нагороди та відгуки) Бажаю всім гарячого літнього настрою та хороших книг!

Оригінал статті на Букнет: Читачам “Багряного світанку”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"