Читатчам про зірочки главам) + бонус наприкінці

Читатчам про зірочки главам) + бонус  наприкінці

Читатчам про зірочки главам) + бонус наприкінці

Привіт, ви знаєте, що зʼявились зірочки главам))

Я веду до того, що все одно буду мучити своїх героїв)) Це у мене в крові +_+ 

Але якщо глава вам здалась нудною, якщо в ній не рухається внутрішній або зовнішній сюжет, нема конфлікту або ще чогось, якщо глава НЕ ВИКЛИКАЄ ЕМОЦІЙ або написана неграмотно, то авжеж ставте хоч одиниці))

Дякую за увагу)) 

Ну і традиційно запрошую вас почитати “Вартових мороку”

Зараз кину вам новий пролог до книги)) Його ще нема в самій книзі, тож ви будете першими, хто його прочитає))) 

 

ПРОЛОГ

Наш світ багатогранний. У ньому гармонійно поєднуються два світи: реальний і магічний. Вони вже настільки переплелись, що іноді плутаєш, що є реальність. Проте найважче, коли конфлікти в магічному починають загрожувати простим смертним. А трапляється це доволі часто, оскільки магія не така вже й однорідна. В ній є світлі й темні сторони. 

Зазвичай все починається з темних, які вважають себе пупом землі, проте й світлі не ангели з німбами. Теперішнє протистояння нагадує шахову дошку, де кожна фігура намагається зайняти місце короля з королевою. І якщо зробиш невірний хід, то перетворишся у фігуру, якою не роздумуючи пожертвують.  

Вижити в такому світі доволі складно. Доводиться весь час рухатись вперед або укладати хиткі союзи. На подобу нашого з Яром. Доля звела нас за прагматичних обставин, та ми зуміли повернути все на свою користь. Стати хитким мостом, що з’єднав хаос і порядок. Він все ще вперто не визнає, що йому подобається працювати зі мною, проте я точно знаю, що світлі можуть спати спокійно, коли їх охороняє такий темний. 

— Вітаю, мене звати Ярослав, для друзів просто Яр. Забудьте все, що сказав цей жовторотик. Цей підлабузник зробить все, щоб не скидатись на оплату заряджання моєї Тесли. І повірте на слово – рахунок там чималий. Взагалі, скажу вам по секрету, я дивуюсь як його з академії випустили. Напевно диплом куплений. Якби не мій досвід і лідерські якості, то він би й досі патрульним працював. 

— Всі ми «уважно» вислухали его Яра, а тепер запрошую вас поринути в нашу історію. Ви самі побачите, хто з нас ще та скалка у відомому місці…

Як вам пролог?)) 

“Вартових мороку” – наша гаряча новинка,

№3 в міському фентезі

№5 в жанрі “Детектив”

Ось вам ще арт(на нього теж можна натиснути і перейти одразу на першу главу)
якщо не бачите – поновіть сторінку:

Оригінал статті на Букнет: Читатчам про зірочки главам) + бонус наприкінці

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"