Читання за обміном #2

Читання за обміном #2

Читання за обміном #2

Всіх вітаю ฅ • ω • ฅ

Бажаючі залишають у коментарях заявки на участь, які мають бути оформлені таким чином:

Ім’я автора «Назва книги», посилання на книгу, *** (рівень критики), (2 – кількість учасників з якими бажаєте обмін поза списком)

* – критика небажана.

** – критика прийнятна, але прохання бути м’якшим.

*** – допускається навіть найжорсткіша критика.

Приклад: Джессіка Трю «Попаданці», посилання, ** (4). Таким чином, Джессіка хоче отримати не жорстку критику та готова обмінятися з чотирма учасниками поза списком.

Прийом заявок закінчується 14.08 о 23.00. Я вивішу список учасників (у цьому ж записі) орієнтовно в районі 00.00 за київським часом.

Ви також можете обмінюватися з учасниками поза списком. Для цього наприкінці заявки пишіть у дужках ту кількість людей, з якими ви готові обмінятися.

Правила:

 

1. Читаємо по ланцюжку, тобто. №1 читає №2, №2 – №3 і так далі, а №останній – №1. Коло замикається.

 

2. Читаємо 3 – 5 розділів.

 

3. За прочитаним відписуємося автору та у коментарях тут.

 

4. Читаємо один одного з 15.08 до 21.08 (21.08 включно)

 

 

Якщо ви приймаєте участь у обміні й не прочитали книгу автора, то автоматично потрапляєте до чорного списку.

Список учасників:

Лоре Лея, Фаталістка ** 
Анні Ксандр, На межі ** 
Каллі де Нарро, Секрет Імператриці ***
Юлія Міхаліна, Точка (не)повернення ***

 

Оригінал статті на Букнет: Читання за обміном #2

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"