«Читайте українське»: Порошенки відвідали «Книжковий Арсенал»
Як пише wz.lviv.ua п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко разом із дружиною Мариною традиційно побували на «Книжковому Арсеналі».
Про це Петро Порошенко написав на своїй Facebook-сторінці.
Передусім Порошенки відвідали Ветеранський намет, де представлені спогади та літературні твори учасників війни проти російської агресії, волонтерів та добровольців. Родина п’ятого Президента поповнила свою домашню бібліотеку кількома десятками томів.
«Вже 10 років поспіль наша родина не пропускає жодного «Книжкового Арсеналу». Тому що тут ми зустрічаємо людей, близьких по духу», — говорить Порошенко.
«Ми сьогодні почали наші відвідини від намету ветеранів. Набрали там величезну кількість книжок. Це вже братерство. Це вже друзі. І ми відчуваємо себе справді єдиною командою», — наголошує Порошенко.
Петро та Марина Порошенки на стендах українських видавництв активно цікавилися новинками, спілкувалися з авторами та видавцями.
«Тут можна спостерігати розвиток українського книговидавництва. Ти на власні очі бачиш, яку відстань пройшла ця галузь України за ці 7−8 років. Це велика відстань — ті заходи, які були вжиті для захисту української мови, для підтримки українського читача, українського видавця, створення Українського культурного фонду. Велика кількість ініціатив, які укріплюють українську державність. Які дозволяють нам захищати самоідентифікацію українців. І люди, які тут перебувають, причому по обидва боки прилавка, точно є однодумцями. Вони пишаються своєю країною. Роблять величезний внесок у її розвиток», — наголосив п’ятий президент.
«На жаль, за останні два роки ситуація змінилась. Не припиняються атаки на мову, які ми намагаємося відбивати у парламенті. І поки що успішно відбиваємо. Так само, як у 14−15 роках відбивали агресію Росії», — зауважує лідер «Європейської Солідарності».
«Я також почув сьогодні під час відвідування, що книговидавництво переживає дуже складні часи. Наразі їх позбавили підтримки. Але допомагають їм читачі.
Велика вдячність тим авторам, які книжки пишуть. Велика вдячність тим, хто ці написані авторами книжки видають. Велика вдячність учасникам «Книжкового Арсеналу», тим, хто ці книжки продає. А найбільша вдячність — українцям, які ці книжки купують, хто ці книжки читає. Моє побажання, моє прохання — читайте українську книгу», — закликав п’ятий президент.
«Ми вас всіх запрошуємо відвідати «Книжковий Арсенал» і обов’язково придбати хоча б одну або навіть декілька книжок для своєї родини — ви не пожалкуєте», — переконана Марина Порошенко.
А Петро Порошенко наостанок сказав: «Маленька таємниця — коли ви виходите, відвідавши всі стенди Арсеналу, у вас за спиною виростають крила».
Оригінал статті на НСПУ: «Читайте українське»: Порошенки відвідали «Книжковий Арсенал»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.