Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Фестиваль митців, письменників та поетів щороку збирає у Чернівцях авторів та їхніх шанувальників вз різних куточків світу.

Література здатна зцілювати і підтримувати зранені душі, вважають засновники та організатори фестивалю, а тому навіть під час війни не відмовилися зібратися у Чернівцях.

«Поезія є ресурсом життєвої стійкості та невичерпної надії», — сказав під час відкриття президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Однією із багатолюдних панелей заходу стала виставка живопису від Meridian Czernowitz у галереї «Вернісаж».

«Кожна з картин стала свого часу обличчям для книжки. І будь-яка картина, яка має історію, стає цікавішою», — сказав із цього приводу Святослав Померанцев.
Тут представили роботи Олександра Ройтбурда, Катерини Косьяненко, Матвія Вайсберга, Ілони Сільваші та Олени Придувалової. Також у галереї можна оглянути графіку Сергія Жадана та Юрія Іздрика.

«Картини, що стали книжками» — це живопис, який став ілюстраціями до книг видавництва «Meridian Czernowitz». 

В останній день відбудеться презентація нової книжки Ірени Карпи.

Фестиваль пройшов у цікавих спілкуваннях, презентаціях, обговореннях, виступах гостей та місцевих письменників і поетів. Як завжди було людно. Але тема війни, яка, очевидно, дасть новий поштовх для творчості представників укрсучліту, була рефренною. 

Сергій СУЛИМА

На фото: учасники дійства біля будинку Пауля Целана на вулиці Ольги Кобилянської

golos.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"