Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Фестиваль митців, письменників та поетів щороку збирає у Чернівцях авторів та їхніх шанувальників вз різних куточків світу.

Література здатна зцілювати і підтримувати зранені душі, вважають засновники та організатори фестивалю, а тому навіть під час війни не відмовилися зібратися у Чернівцях.

«Поезія є ресурсом життєвої стійкості та невичерпної надії», — сказав під час відкриття президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Однією із багатолюдних панелей заходу стала виставка живопису від Meridian Czernowitz у галереї «Вернісаж».

«Кожна з картин стала свого часу обличчям для книжки. І будь-яка картина, яка має історію, стає цікавішою», — сказав із цього приводу Святослав Померанцев.
Тут представили роботи Олександра Ройтбурда, Катерини Косьяненко, Матвія Вайсберга, Ілони Сільваші та Олени Придувалової. Також у галереї можна оглянути графіку Сергія Жадана та Юрія Іздрика.

«Картини, що стали книжками» — це живопис, який став ілюстраціями до книг видавництва «Meridian Czernowitz». 

В останній день відбудеться презентація нової книжки Ірени Карпи.

Фестиваль пройшов у цікавих спілкуваннях, презентаціях, обговореннях, виступах гостей та місцевих письменників і поетів. Як завжди було людно. Але тема війни, яка, очевидно, дасть новий поштовх для творчості представників укрсучліту, була рефренною. 

Сергій СУЛИМА

На фото: учасники дійства біля будинку Пауля Целана на вулиці Ольги Кобилянської

golos.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"