Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Фестиваль митців, письменників та поетів щороку збирає у Чернівцях авторів та їхніх шанувальників вз різних куточків світу.

Література здатна зцілювати і підтримувати зранені душі, вважають засновники та організатори фестивалю, а тому навіть під час війни не відмовилися зібратися у Чернівцях.

«Поезія є ресурсом життєвої стійкості та невичерпної надії», — сказав під час відкриття президент Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев.

Однією із багатолюдних панелей заходу стала виставка живопису від Meridian Czernowitz у галереї «Вернісаж».

«Кожна з картин стала свого часу обличчям для книжки. І будь-яка картина, яка має історію, стає цікавішою», — сказав із цього приводу Святослав Померанцев.
Тут представили роботи Олександра Ройтбурда, Катерини Косьяненко, Матвія Вайсберга, Ілони Сільваші та Олени Придувалової. Також у галереї можна оглянути графіку Сергія Жадана та Юрія Іздрика.

«Картини, що стали книжками» — це живопис, який став ілюстраціями до книг видавництва «Meridian Czernowitz». 

В останній день відбудеться презентація нової книжки Ірени Карпи.

Фестиваль пройшов у цікавих спілкуваннях, презентаціях, обговореннях, виступах гостей та місцевих письменників і поетів. Як завжди було людно. Але тема війни, яка, очевидно, дасть новий поштовх для творчості представників укрсучліту, була рефренною. 

Сергій СУЛИМА

На фото: учасники дійства біля будинку Пауля Целана на вулиці Ольги Кобилянської

golos.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Чернівці: добігає завершення воєнний Meridian Czernowitz

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"