Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Доброго ранку, любі мої натхненники! 

Запрошую до читання! 

Уривок з роману:

Вона проноситься мимо мене до однієї зі стін. Прослідковую поглядом за нею, помітивши, що горе-горщик, якого професорка пожбурила в мою голову, втрапив у скляний стелаж, який миттєво розлетівся на шматки. І всі експонати музею, які так велично та турботливо розміщувалися на полицях цього стелажа теж опиняються на підлозі, розлетівшись на друзки. Кахельна підлога устелена склом різної величини, по якому віялом розбіглися тріщини. Уламки скла можна було побачити всюди. І до всього цього безладу додалися ще й уламки череп’яних горщиків у яких  відпали вушка та дно.

– Дякувати Господу, ти нікуди не їдеш, – сичить вона, схилившись над оцим усім. – Інакше через тебе буде знищено всі експонати, які лише будуть знайдені.

– Через мене? Ха-ха! Ти пожбурила в мене якимось горщиком, і це я знищую всі експонати? – знизую театрально плечима. – Розумно придумано. Насолоджувалася поцілунком в моїх обіймах, вдаючи з себе незайману. А тепер звинувачуєш у своїй некомпетентності. Прекрасний хід. Далеко підеш. Головне, що є цап відбувайло, якого можна використати у власних цілях, а потім ще й звинуватити у погромі.  

– Господи! Зникни з моїх очей! – шипить вона роздратовано, висмикуючи з-під уламків скла залишки експонатів. – Яка я щаслива, що це перша та остання наша зустріч. І добре, що ти повернешся до Каліфорнії.

– З чого це ти взяла? – брови злітають догори. – Це хто таке вирішив? Ти?

– Зникни, Меллорі! – викрикує вона, миттєво засунувши пальця до рота. – Дідько! 

Помічаю, як пальцем повільно стікає струмочок крові. Вона підхоплюється й озирається навкруги. Дістаю з кишені хустину й протягую їй. Вона дивиться на мене ненависним поглядом, але хустину не бере. Тоді хапаю її за руку й оглядаю пораненого пальця. Дурепа! Хто хапає руками бите скло? Лише оце диво таке могло утнути. Мої очі прискіпливо оглядають її рану й помічають скляну занозу в пальцеві.   

– Ти нормальна? – шиплю на неї. – Тут уламок застряг у шкірі, а ти сунеш його до рота.

– Замовкни! – кидає вона. – Тебе забула запитати.

– Чого ти така навіжена? – обережно прагну витягнути невеличкий уламок нігтями з рани. – Стій спокійно! Дай мені витягти з твого пальця шматок скла. Чого брикаєшся? Це через те, що мої обійми були такими бажаними, а мої поцілунки змусили твоє тіло палати у вогні? Це відсутність оргазму не дає тобі можливості заспокоїтися?

Вона закочує очі під лоба, але заспокоюється на кілька секунд. Прискіпливо оглядає моє обличчя зблизька, ніби прагне щось на ньому віднайти. Або просто милується мною, поки отримала таку можливість. 

– Джею, що ти забув серед розкопок? – раптом запитує Кейт. – Справа ж не лише в поцілунках і сексі. Думаю, жіночої уваги тобі вистачає і в Каліфорнії. Не думаю, що спітнілі та брудні дівчата серед бездушного приміщення піраміди викликатимуть твоє бажання. Тоді чого так вперто хочеш потрапити до нашої групи?

Кров біжить сильніше. Мої пальці стають червоними від її крові. Та мені нарешті вдається витягти скло. Обмотую її пальця хусткою й спокійно підіймаю на неї здивований погляд.  

– А може я планую вберегти експонати від навіженої, яка так і норовить розтрощити їх на друзки на моїй голові? – регочу. – Ти про реінкарнацію чула? Може це душа моїх батьків хоче допомогти тобі не втратити титул професора…

Вона штовхає мене здоровою рукою.

– Ти нормальний? Звання професора – це не королівський титул, – бурчить вона. – Його присуджують не кожному. Знаєш, скільки мені довелося працювати, щоб отримати це звання.

– Ясно. Жартів, ваша професорська величносте, не розуміє, – хитаю головою. – Я, взагалі-то, хотів допомогти…

Рада повідомити, що сьогодні на одну з книг діє знижка 25%. Це книга у співавторстві з талановитою Стефанією Лін. Нахабний “Мажор” нікого не залишить байдужим. Гумор, переживання та гарний настій гарантовано.  

БУКТРЕЙЛЕР ДО РОМАНУ

Ваша Ксенія Чейз!

Оригінал статті на Букнет: Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"