Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Доброго ранку, любі мої натхненники! 

Запрошую до читання! 

Уривок з роману:

Вона проноситься мимо мене до однієї зі стін. Прослідковую поглядом за нею, помітивши, що горе-горщик, якого професорка пожбурила в мою голову, втрапив у скляний стелаж, який миттєво розлетівся на шматки. І всі експонати музею, які так велично та турботливо розміщувалися на полицях цього стелажа теж опиняються на підлозі, розлетівшись на друзки. Кахельна підлога устелена склом різної величини, по якому віялом розбіглися тріщини. Уламки скла можна було побачити всюди. І до всього цього безладу додалися ще й уламки череп’яних горщиків у яких  відпали вушка та дно.

– Дякувати Господу, ти нікуди не їдеш, – сичить вона, схилившись над оцим усім. – Інакше через тебе буде знищено всі експонати, які лише будуть знайдені.

– Через мене? Ха-ха! Ти пожбурила в мене якимось горщиком, і це я знищую всі експонати? – знизую театрально плечима. – Розумно придумано. Насолоджувалася поцілунком в моїх обіймах, вдаючи з себе незайману. А тепер звинувачуєш у своїй некомпетентності. Прекрасний хід. Далеко підеш. Головне, що є цап відбувайло, якого можна використати у власних цілях, а потім ще й звинуватити у погромі.  

– Господи! Зникни з моїх очей! – шипить вона роздратовано, висмикуючи з-під уламків скла залишки експонатів. – Яка я щаслива, що це перша та остання наша зустріч. І добре, що ти повернешся до Каліфорнії.

– З чого це ти взяла? – брови злітають догори. – Це хто таке вирішив? Ти?

– Зникни, Меллорі! – викрикує вона, миттєво засунувши пальця до рота. – Дідько! 

Помічаю, як пальцем повільно стікає струмочок крові. Вона підхоплюється й озирається навкруги. Дістаю з кишені хустину й протягую їй. Вона дивиться на мене ненависним поглядом, але хустину не бере. Тоді хапаю її за руку й оглядаю пораненого пальця. Дурепа! Хто хапає руками бите скло? Лише оце диво таке могло утнути. Мої очі прискіпливо оглядають її рану й помічають скляну занозу в пальцеві.   

– Ти нормальна? – шиплю на неї. – Тут уламок застряг у шкірі, а ти сунеш його до рота.

– Замовкни! – кидає вона. – Тебе забула запитати.

– Чого ти така навіжена? – обережно прагну витягнути невеличкий уламок нігтями з рани. – Стій спокійно! Дай мені витягти з твого пальця шматок скла. Чого брикаєшся? Це через те, що мої обійми були такими бажаними, а мої поцілунки змусили твоє тіло палати у вогні? Це відсутність оргазму не дає тобі можливості заспокоїтися?

Вона закочує очі під лоба, але заспокоюється на кілька секунд. Прискіпливо оглядає моє обличчя зблизька, ніби прагне щось на ньому віднайти. Або просто милується мною, поки отримала таку можливість. 

– Джею, що ти забув серед розкопок? – раптом запитує Кейт. – Справа ж не лише в поцілунках і сексі. Думаю, жіночої уваги тобі вистачає і в Каліфорнії. Не думаю, що спітнілі та брудні дівчата серед бездушного приміщення піраміди викликатимуть твоє бажання. Тоді чого так вперто хочеш потрапити до нашої групи?

Кров біжить сильніше. Мої пальці стають червоними від її крові. Та мені нарешті вдається витягти скло. Обмотую її пальця хусткою й спокійно підіймаю на неї здивований погляд.  

– А може я планую вберегти експонати від навіженої, яка так і норовить розтрощити їх на друзки на моїй голові? – регочу. – Ти про реінкарнацію чула? Може це душа моїх батьків хоче допомогти тобі не втратити титул професора…

Вона штовхає мене здоровою рукою.

– Ти нормальний? Звання професора – це не королівський титул, – бурчить вона. – Його присуджують не кожному. Знаєш, скільки мені довелося працювати, щоб отримати це звання.

– Ясно. Жартів, ваша професорська величносте, не розуміє, – хитаю головою. – Я, взагалі-то, хотів допомогти…

Рада повідомити, що сьогодні на одну з книг діє знижка 25%. Це книга у співавторстві з талановитою Стефанією Лін. Нахабний “Мажор” нікого не залишить байдужим. Гумор, переживання та гарний настій гарантовано.  

БУКТРЕЙЛЕР ДО РОМАНУ

Ваша Ксенія Чейз!

Оригінал статті на Букнет: Чергова глава у вільному доступі й спекотна знижка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"