Чергова глава вже на сайті
Чергова глава вже на сайті
Усім гарної неділі! Для тих, хто думає над тим, щоб такого почитати цікавого, запрошую на чергову главу скандального та гарячого роману ТИ ПРОГРАЄШ, де сюжет починає набирати шалених обертів.
Запрошую до прочитання.
Розмахнувшись, Христина вліпила хлопцеві ляпаса. У цей удар вона вклала усю образу та ненависть, що зараз жили у ній.
– Нікчемо! Я переоцінила тебе, Богдане, коли думала, що у тобі є гідність. А ти звичайна мерзота!
Розлютившись у відповідь, юнак штовхнув дівчину до стіни. Притиснувши її до твердої поверхні, зімкнув сильні пальці на тоненькій шиї.
– А ну, бля, повтори! Що ти там вякнула?
– Ти вже прекрасно чув, – сухо промовила Христина, – бажаєш мене придушити? Чи знову зґвалтувати?
Оригінал статті на Букнет: Чергова глава вже на сайті
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.