Час відволіктися «the Head»

Час відволіктися «the Head»

Час відволіктися «the Head»

Сьогодні я хочу поділиться думками щодо фільму «The Head» – «Час монстрів», режисера Джордана Дауни. Який також виступив у ролі сценариста та продюсер даної картини.

Час монстрів не стандартний фільм жахів, який намагається злякати глядача неочікуваними криками, або появами привидів чи інших потойбічних істот.

Вже згадана атмосфера, дає змогу поринути у цей жахливий, темний світ, де одна єдина людина намагається позбутися найрізноманітніших монстрів за вдяки своєму мечу та сокирі. Саме завдяки  продуманим, детальним кадрам і атмосфері, глядачу буде не пособі на протязі усього фільму. Якийсь підшкірний трепіт…

Схильність до геройства, або величне бажання врятувати людей від жахів ночі, не є причинами подібного життя нашого «Ґеральта з Рівії». Мотивація воїна диктована жагою помсти, за смерть своєї доньки, і він шукає саме того єдиного монстра, який поклав початок його долі месника.

Головний герой, не багатослівний від слова зовсім. За увесь фільм ви зможете почути лише декілька слів, і це якщо будете уважні и зосереджені.

Окрему увагу режисер приділив краєвидам, що оточують світ єдиної людини. І знову хочеться пригадати той скудний бюджет, з якого творець зміг вижати максимум.

Музичний супровід, детально передає суть того, що відбувається на екрані, дозволяючи глядачеві і без слів героя, зрозуміти титанічні зусилля месника, та його душевну біль за втрачену доньку.

Як і притаманне подібному камерному фільму, сцени битв більш номінальні, але коли діло доходить до детального показу, особливо фінальної дуелі між головним героєм та його заклятим ворогом, стрічка не втрачає своєї унікальності і має що показати.

З мінімальним комп’ютерним втручанням, битва з монстрами мені нагадали давній фільм «Зловіщі мерці» Сема Реймі, або славно звісні «Повсталі із пекла» (перші два фільми),зі всіма тими емоціями огиди та нудоти.

Звісно, цей фільм далекого не для кожного глядача. В ньому відсутні усі ті риси, що притаманні більшості успішних кінокартин. Він виграє своєю унікальністю і атмосферою. 

Рекомендую для вибагливого глядача, з вдумливим поглядом і увагою. Який втомився від стандартів, і бажає чогось нового.

Навіть якщо цей фільм не буду шедевром, і не зможе зайняти своє почесне місце на полиці вашої колекції, він не залишить вас байдужим. Особливо для мене, він залишиться в моїм пам’яті надовго. В майбутньому, я обов’язково його передивлюся.

P.S. Фінальна сцена –  смачненька вишенька на торті.

Дякую за увагу. До наступного разу.

З повагою, Олег Шолохов.

Оригінал статті на Букнет: Час відволіктися «the Head»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"