Час відволіктися (серіал)

Час відволіктися (серіал)

Час відволіктися (серіал)

Видозмінений вуглець (1 сезон)

Серіал переносить нас в далеке майбутнє, де тіло людини прирівнюється к дешевій сорочці(може і не настілки дешевій, але все ж таки), тіло можна змінювати хоч кожного дня, якщо є гроші та можливість.

Увесь всесвіт побудований на можливості змінювати тіла за бажанням господаря. Де кохана бабуся сім’ї займає тіло кремезного вбивці с татуюваннями и лисою голову та бородою, але вся сім’я сприймає її ніяк інакше, як важливого родича родини, с любов’ю обіймаючись і обговорюючи проблемі особистого характеру. Що зайвий раз доказує нам схильність людей до байдужості зовнішньої оболонки, і важливості самої душі в будь якому тілі.

Нехай фінал серіалу и розв’язка історії, має банальний характер. Де мотивація одного із ключових персонажів, особисто для мене, не є досконало продуманою та необхідною, вам все ж таки доведеться здивуватися такому повороту сюжету.

Сам серіал досить відверто демонструє оголені тіла, як жінок так і чоловіків. Але як на мене, за цією відвертістю, схована схильність до байдужості к людському тілу як к чомусь значимому. Оголене тіло перестає бути чимсь інтимним. І творці проекту, с завзяттям, піклуються про те, щоб донести до глядача цю істину побудованого всесвіту, де душа ув’язнена у маленькому чіпі на затилку, є більш інтимною і значущою частиною людини.

Оголені тіла и виразна жорстокість, не все чим може похизуватися «Видозмінений вуглець». Вже згадана якісна картинка, приправлена досить закрученим и цікавим сюжетом, де детективна основа переплітається с декількома сюжетними лініями. Кожен персонаж має свою історію и мотивацію для поступків, за якими цікаво спостерігати і дізнатися що буде далі.

Що до акторського складу даного проекту. Шведській актор – Юель Кіннаман, ще з часів серіалу «Вбивство», викликав в мені лише позитивні емоції та сподівання. Високий чоловік має не аби яку харизму и впевнений акторський талант, який він зміг продемонструвати в цьому серіалі. Його зверхність і самовпевненість, с щіпочкою люті и дратівливості, добре промазані їдкими жартами, робить з нього цікавого головного героя. Це не враховуючи особистість героя, як одного із старіших людей всесвіту, який має унікальну підготовку воїна та бійця, зі своїм темнім минулим та скелетами у шафі.

Не гірший за свого візаві, Джеймс Пьюрфой, не потребує детального опису. Людина, що має за плечима чималий досвід як на телебаченні так і в великому кіно, зміг ще раз показати світу свій хист і недооцінений талант.

Хоч для акторок Марта Игареда і Дічен Лакмен, «Видозмінений вуглець», послужив трампліном для великих і дорогих проектів. Свою важливу роль для серіали вони відіграли на десятку. Приносячи серіалу жіночої силу та краси. Сумніватися в їх достовірній грі не приходиться, вони як і колеги по майданчику, привертають увагу до своїх персонажів, змушуючи співпереживати і слідкувати за їх історією.

В цілому, особисто від мене, серіал заслуговую високу оцінку – 10. За його сюжет, гарну картинку, акторську гру, і музичний супровід.

Рекомендую цінителям жанру фантастики та кіберпанку, с закрученим сюжетом.

Не рекомендую людям, які досить негативно відносяться к оголенню на екрані, та досить детально показаній жорстокості.

Оригінал статті на Букнет: Час відволіктися (серіал)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"