Час відволіктися (серіал)

Час відволіктися (серіал)

Час відволіктися (серіал)

Видозмінений вуглець (1 сезон)

Серіал переносить нас в далеке майбутнє, де тіло людини прирівнюється к дешевій сорочці(може і не настілки дешевій, але все ж таки), тіло можна змінювати хоч кожного дня, якщо є гроші та можливість.

Увесь всесвіт побудований на можливості змінювати тіла за бажанням господаря. Де кохана бабуся сім’ї займає тіло кремезного вбивці с татуюваннями и лисою голову та бородою, але вся сім’я сприймає її ніяк інакше, як важливого родича родини, с любов’ю обіймаючись і обговорюючи проблемі особистого характеру. Що зайвий раз доказує нам схильність людей до байдужості зовнішньої оболонки, і важливості самої душі в будь якому тілі.

Нехай фінал серіалу и розв’язка історії, має банальний характер. Де мотивація одного із ключових персонажів, особисто для мене, не є досконало продуманою та необхідною, вам все ж таки доведеться здивуватися такому повороту сюжету.

Сам серіал досить відверто демонструє оголені тіла, як жінок так і чоловіків. Але як на мене, за цією відвертістю, схована схильність до байдужості к людському тілу як к чомусь значимому. Оголене тіло перестає бути чимсь інтимним. І творці проекту, с завзяттям, піклуються про те, щоб донести до глядача цю істину побудованого всесвіту, де душа ув’язнена у маленькому чіпі на затилку, є більш інтимною і значущою частиною людини.

Оголені тіла и виразна жорстокість, не все чим може похизуватися «Видозмінений вуглець». Вже згадана якісна картинка, приправлена досить закрученим и цікавим сюжетом, де детективна основа переплітається с декількома сюжетними лініями. Кожен персонаж має свою історію и мотивацію для поступків, за якими цікаво спостерігати і дізнатися що буде далі.

Що до акторського складу даного проекту. Шведській актор – Юель Кіннаман, ще з часів серіалу «Вбивство», викликав в мені лише позитивні емоції та сподівання. Високий чоловік має не аби яку харизму и впевнений акторський талант, який він зміг продемонструвати в цьому серіалі. Його зверхність і самовпевненість, с щіпочкою люті и дратівливості, добре промазані їдкими жартами, робить з нього цікавого головного героя. Це не враховуючи особистість героя, як одного із старіших людей всесвіту, який має унікальну підготовку воїна та бійця, зі своїм темнім минулим та скелетами у шафі.

Не гірший за свого візаві, Джеймс Пьюрфой, не потребує детального опису. Людина, що має за плечима чималий досвід як на телебаченні так і в великому кіно, зміг ще раз показати світу свій хист і недооцінений талант.

Хоч для акторок Марта Игареда і Дічен Лакмен, «Видозмінений вуглець», послужив трампліном для великих і дорогих проектів. Свою важливу роль для серіали вони відіграли на десятку. Приносячи серіалу жіночої силу та краси. Сумніватися в їх достовірній грі не приходиться, вони як і колеги по майданчику, привертають увагу до своїх персонажів, змушуючи співпереживати і слідкувати за їх історією.

В цілому, особисто від мене, серіал заслуговую високу оцінку – 10. За його сюжет, гарну картинку, акторську гру, і музичний супровід.

Рекомендую цінителям жанру фантастики та кіберпанку, с закрученим сюжетом.

Не рекомендую людям, які досить негативно відносяться к оголенню на екрані, та досить детально показаній жорстокості.

Оригінал статті на Букнет: Час відволіктися (серіал)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Рівному проведуть урочистості з нагоди 300-річчя Григорія Сковороди

До 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, українського філософа-містика, богослова, поета, педагога, у обласному центрі відбудуться заходи.

30 листопада – відео-розповідь «Григорій Сковород

Відійшла у вічність мама відповідальної секретарки Львівської обласної організації НСПУ Лесі…

Із сумом повідомляємо, що вчора відійшла до довічності мама
нашої письменниці, відповідальної секретарки Львівської обласної організації
НСПУ Лесі Бернакевич – Надія Іванівна. Письменницька спільнота ви

Без світла та зв’язку: як відбулася Чорна п’ятниця в українських видавництвах

Чорна п’ятниця в Україні цього року видалася дійсно чорною: через постійні обстріли росією важливих інфраструктурних об’єктів Україна щодня вимушена перебувати без електроенергії значну

У луцькій бібліотеці плетуть маскувальні сітки: потрібна допомога

У Луцьку волонтери руху «Меценати для солдата» плетуть маскувальні сітки у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

Волонтери працюють тут із початку повномасштабного вторгнення. Тут р

Найважливіші дитячі книжки 2022 року: на що звернути увагу

У грудні настає час підбивати книжкові підсумки року. Традиційно Читомо в цей час формує свій редакційний топ дитячих книжок. Ми акцентуємо увагу на виданнях для дітей і підлітків від у

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"