Чародійницькі ліки для читачів
![Чародійницькі ліки для читачів Чародійницькі ліки для читачів](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434379524_1150634919289442_5251063883340549083_n.jpg)
10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.
На зустрічі були присутні вчителі Слобожанського ліцею, викладачі Слобожанської мистецької школи, працівники будинку культури та мешканці селища Слобожанського.
Олена Швець-Васіна представила книги поезій «Портрети серця» та «А ми живемо!», прочитала вірші з цих книг. Учасники заходу уважно слухали поезії воєнної тематики та пісні у виконанні авторки – «Що ж мені робити?» (на вірші Т.Г. Шевченка) та «За тобою вибір майбуття» (музика й аранжування – Олександра Погорілого). Зі слізьми на очах глядачі подивились відеокліп вірша поетки «А ми живемо!» у виконанні заслуженого діяча культури Романа Байрактара (м. Харків).
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/435410290_316742921427327_4819668179018735723_n-1024x473.jpg)
Еліна Заржицька розповіла історії створення власних книг, а саме «Легенди про козаків», «Пригоди динозавриків», «Китеня Тимко», «Видатні лікарі та біологи» тощо.
Присутні з цікавістю слухали про збірники творів українських письменників, створених за упорядництвом пані Еліни: «Вишиванка для сонечка», «Мами просять пам’ятати», «Абетка професій», «Йому тринадцятий минало», «Пан Гав із UA». А її розповідь про унікальну книгу – спільну повість, написану 36-ма авторами України «Чи бачать небеса котів» (ідея Еліни Заржицької та Ольги Полевіної з м. Кропивницький) – про мешканців 36 квартир одного під’їзду, в який попала ворожа ракета, – розчулила до глибини душі. Тепер співробітниці бібліотеки з нетерпінням чекають на презентацію цієї книги в Слобожанському.
Шановних гостей привітали викладачка та її учениця Слобожанської мистецької школи, які створили неповторну ауру власним співом і грою на бандурі.
Цитуючи рядки поезії О. Швець-Васіної: «В часи боротьби найпотужніша зброя – //Мистецтво. За душі людські. І не тільки: //Мистецтво також для розтерзаних горем //Вкраїнських сердець – чародійницькі ліки», – можна стверджувати, що творча зустріч відбулася саме так: стала чародійницькими ліками для серць присутніх.
Пресслужба ДОО НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: Чародійницькі ліки для читачів
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.