Ціна довіри. Чергова глава

Ціна довіри. Чергова глава

Ціна довіри. Чергова глава

Усім гарного робочого тижня! А щоб дні у похмурий листопад проходили веселіше, пропоную чергову главу гостросюжетного роману ЦІНА ДОВІРИ. Випробування у головного героя ще не закінчилися, але ніщо не здатне його змусити про кохану дружину. Поряд із нею, благородний герой забуває про все на світі. Та чи правильно це? 

Через півгодини вони вже сиділи за своїм столиком, очікуючи замовлення. На столі, у кришталевій вазі, стояв букет білих лілій, даруючи молодій парі аромат свіжості.

– Стасе, навіщо усі ці клопоти? – тихо спитала дівчина. Простягнула руку та накрила долоню чоловіка, – ми б могли просто провести час вдома. Я не вимагаю усієї цієї розкоші

– Я знаю, Сніжинко, – ласкаво усміхнувся Стас, – ти ніколи нічого від мене не вимагала, але я завжди готовий радувати мою кохану дівчинку.

– Стасе, я… – голос Сніжани затремтів, – я тебе дуже кохаю, – не уявляєш, наскільки багато ти важиш для мене.

– Уявляю, – кивнув молодий чоловік, – і бажаю, щоб ти також знала: крім тебе мені ніхто не потрібен. Ти єдина жінка, яку я люблю, і котрій залишуся вірним до кінця своїх днів. Сподіваюся, що ти віриш мені.

– Кому мені ще вірити? – тихо промовила дівчина. Вона піднесла до очей серветку, витираючи зрадницькі сльози.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Ціна довіри. Чергова глава

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"