Цілком таємно!

Цілком таємно!

Цілком таємно!

Доброго дня мої поціновувачі гаряченького☕

Коли я розпочала читати романи, то завжди шукала сильних героїнь. Ну не вірю, що жінка настільки боягузка, що тікає від власного подиху. А можливо тому, що жінки і є сильні: хтось фізично, а хтось морально.Саме тому сьогодні пропоную Вашій увазі гарячу новинку від

КРИСТИНИ АСЕЦЬКОЇ

Анотація до книги “Таємне завдання”

Він – її завдання, той про кого потрібно добути інформацію і безслідно зникнути. Але це зробити буде важко, враховуючи, що випадково стала фіктивною нареченою свого об`єкта, його брат підозрює її у всіх смертних гріхах, а їхній давній суперник несподівано зацікавився нею. У таких умовах складно не закохатися й виконати своє таємне завдання.

 

 

Смачний шматочок для апетиту:

Погляд Анни блукав кабінетом та намагався не натрапляти на чоловіка. Їй здавалося, якщо цей хижак побачить її очі, то зрозуміє усі таємниці. Він наче знав про це, підійшов та нахилився до неї. Свої кремезні руки поставив на підлокітники крісла, захопивши дівчину у своєрідний полон.

– Чомусь мені здається, що ти брешеш. Навіть не так, я впевнений у цьому. Скажи правду, навіщо ти тут?

Дівчина не стрималася і заглянула в його шоколадні очі, які заворожували та манили. Вони дивилися одне на одного і ніхто не наважувався порушити тишу, що панувала в кімнаті. Анна розуміла, він чекає на відповідь, але правду сказати не могла. Його погляд вивчав риси її обличчя і на якусь мить застиг на пухких губах. Коли дівчині здалося, що вона вигадала гідне виправдання, її рота нахабно затулили вимогливим поцілунком.

Вуста чоловіка жадібно смакували піддатливі губи, й Анна, забувши про все на світі, не могла чинити опір. Серце збилося з ритму, а дихання почастішало. Насолоджувалася поцілунком коханого, хоч і знала – вона йому байдужа. Він за будь-яку ціну прагне довести її нещирість, викрити у брехні та назавжди прогнати зі свого життя. Картала себе за те, що не змогла виконати роботу. У неї було лише одне завдання і вона не впоралася. Несподівано у її серце увірвалося кохання та знищило всі плани.

ЧИТАТИ ТУТ

Зустрінемося на сторінках книги

Ваша Каміла♥️

 

 

Оригінал статті на Букнет: Цілком таємно!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"