Цікаве про мене
![Цікаве про мене Цікаве про мене](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1645991571_2578590.jpg)
Цікаве про мене
Я вирішила трошки розповісти про себе та про своїх захоплення. Кілька цікавих фактів про мене.
2) Інша спеціальність якою я захоплена і планую обрати другою освітою – історія. Я однаково люблю історію України та світову історію. Частково захоплення історією і стало причиною того, що я поступила на юриста (на перших курсах історія один з основних напрямків (історія держави і права України та зарубіжних країн, конституційне право зарубіжних країн, розширена історія України тощо)).
3) Я постійно слухаю музику. В дорозі, вдома, іноді грішу цим на роботі чи на навчанні. Музика зі мною завжди, тому в мене вдома завжди не менше трьох пар навушників (довго вони в мене не живуть чомусь.
4) Початки мого творчого шляху заклалися ще кілька років тому, але я закинула через нестачу часу через велику загрузку в навчанні.
5) Я власниця котика – маленького дев’ятимісячного котика Пушка (він про це не знає і думає, що це він мій власник) та двох морських свинок – Тома і Джеррі. Раніше не дуже любила тварин, але вони пробралися до мене в серденько і досі там.
6) Віддам перевагу книзі вдома на самоті в спокійній обстановці гучним гулянкам. По своїй натурі я дуже закрита в собі людина.
7) Моїми першими читачами та найкращими критиками є моя сестра Вероніка та найкраща подруга та “друга сестра” – Настя. Саме завдяки їх підтримці я тут. Ніхто окрім них з мого оточення не знає про те, що я пишу, бо я хочу спробувати сама, без допомоги з сторони друзів, добитися успіху:(
8) Я патріотка до скреготу зубів. За Бандеру, Хмельницого, Мазепу та інших готова посваритися з усіма. Інколи це лякає навіть мене.
9) Я не вмію довго спати. В мене налаштований організм так, що я максимум зможу спати до 8 ранку, навіть якщо засну в 4 ранку.
10) Окрім української володію англійською та російською, вчу французьку, турецьку та польську.
11) Я “страждаю” синдромом відмінниці. Єдине що здатне довести мене до сліз це погана оцінка.
12) Я дуже жорстока по своїй натурі людина. Я ніколи не пожертвую собою заради когось.
13) Завжди мріяла бути снайпером і досі тримаюся цієї цілі. Вже осінню планую записатися на стрільбу та отримати дозвіл на носіння зброї.
14) Моє справжнє ім’я Ірина.
15) Я українка лише частково. В моїй крові велика частина польської крові.
16) Писати можу лише коли повністю налаштована на творчість.
Дякую усім за виділений час на прочитання:)
Цілую всіх!
Оригінал статті на Букнет: Цікаве про мене
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.