Цікаве про мене

Цікаве про мене

Цікаве про мене

Я вирішила трошки розповісти про себе та про своїх захоплення. Кілька цікавих фактів про мене.

2) Інша спеціальність якою я захоплена і планую обрати другою освітою – історія. Я однаково люблю історію України та світову історію. Частково захоплення історією і стало причиною того, що я поступила на юриста (на перших курсах історія один з основних напрямків (історія держави і права України та зарубіжних країн, конституційне право зарубіжних країн, розширена історія України тощо)). 

3) Я постійно слухаю музику. В дорозі, вдома, іноді грішу цим на роботі чи на навчанні. Музика зі мною завжди, тому в мене вдома завжди не менше трьох пар навушників (довго вони в мене не живуть чомусь.

4) Початки мого творчого шляху заклалися ще кілька років тому, але я закинула через нестачу часу через велику загрузку в навчанні.

5) Я власниця котика – маленького дев’ятимісячного котика Пушка (він про це не знає і думає, що це він мій власник)  та двох морських свинок – Тома і Джеррі. Раніше не дуже любила тварин, але вони пробралися до мене в серденько і досі там. 

6) Віддам перевагу книзі вдома на самоті в спокійній обстановці гучним гулянкам. По своїй натурі я дуже закрита в собі людина.

7) Моїми першими читачами та найкращими критиками є моя сестра Вероніка та найкраща подруга та  “друга сестра” – Настя. Саме завдяки їх підтримці я тут. Ніхто окрім них з мого оточення не знає про те, що я пишу, бо я хочу спробувати сама, без допомоги з сторони друзів, добитися успіху:(

8) Я патріотка до скреготу зубів. За Бандеру, Хмельницого, Мазепу та інших готова посваритися з усіма. Інколи це лякає навіть мене. 

9) Я не вмію довго спати. В мене налаштований організм так, що я максимум зможу спати до 8 ранку, навіть якщо засну в 4 ранку. 

10) Окрім української володію англійською та російською, вчу французьку, турецьку та польську.

11) Я “страждаю” синдромом відмінниці. Єдине що здатне довести мене до сліз це погана оцінка.

12) Я дуже жорстока по своїй натурі людина. Я ніколи не пожертвую собою заради когось.

13) Завжди мріяла бути снайпером і досі тримаюся цієї цілі. Вже осінню планую записатися на стрільбу та отримати дозвіл на носіння зброї. 

14) Моє справжнє ім’я Ірина.

15) Я українка лише частково. В моїй крові велика частина польської крові.

16) Писати можу лише коли повністю налаштована на творчість.

Дякую усім за виділений час на прочитання:)

Цілую всіх!

Оригінал статті на Букнет: Цікаве про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на новинку

Сьогодні діє знижка на новий роман “Помилково вагітна”. Запрошую читачів, які не встигли ще приєднатися, до читання.

Помилково вагітна

Анотація

— Який термін, Міл? — набравшись сили, перепитує він.

Запрошую до романтичної новинки “Незабудка”

Привіт, друзі!

Якщо ви пропустили мою новинку

“НЕЗАБУДКА”

то зараз якраз час щоб почати її читати)))

У тексті є: несподіване знайомство, сила кохання, романтика і ніжність

Жанр:

 Короткий любовний

У неї був план…

Вітаю, мої найкращі!

У головної героїні був план. Ідеальний! Але щось пішло не так і… Вона закохалася! Читайте сьогодні зі знижкою 25% про неймовірні пригоди Еліс в книзі «(не) Моє весілля» 

За традицією додам

Звернення до читачів )

Доброго часу!вітаю своїх постійних читачів так і нових!як ви вже помітили останнім часом я викладаю продовження ” спадкоємця” досить хаотично ,бо роблю це за можливості.як то кажуть хаос в голові -хаос у житті.зрештою

Буктлейлер

Колеги, читачі та відвідувачі сайту, як ви, ставитися до БукТлейлерів?

 

Особисто я, позитивно, навіть пробую їх створювати, тому якщо у вас виникне бажання, яскраво оформити свою книгу, за допомогою відео ролика, можете

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"