Цікаве про мене

Цікаве про мене

Цікаве про мене

Я вирішила трошки розповісти про себе та про своїх захоплення. Кілька цікавих фактів про мене.

2) Інша спеціальність якою я захоплена і планую обрати другою освітою – історія. Я однаково люблю історію України та світову історію. Частково захоплення історією і стало причиною того, що я поступила на юриста (на перших курсах історія один з основних напрямків (історія держави і права України та зарубіжних країн, конституційне право зарубіжних країн, розширена історія України тощо)). 

3) Я постійно слухаю музику. В дорозі, вдома, іноді грішу цим на роботі чи на навчанні. Музика зі мною завжди, тому в мене вдома завжди не менше трьох пар навушників (довго вони в мене не живуть чомусь.

4) Початки мого творчого шляху заклалися ще кілька років тому, але я закинула через нестачу часу через велику загрузку в навчанні.

5) Я власниця котика – маленького дев’ятимісячного котика Пушка (він про це не знає і думає, що це він мій власник)  та двох морських свинок – Тома і Джеррі. Раніше не дуже любила тварин, але вони пробралися до мене в серденько і досі там. 

6) Віддам перевагу книзі вдома на самоті в спокійній обстановці гучним гулянкам. По своїй натурі я дуже закрита в собі людина.

7) Моїми першими читачами та найкращими критиками є моя сестра Вероніка та найкраща подруга та  “друга сестра” – Настя. Саме завдяки їх підтримці я тут. Ніхто окрім них з мого оточення не знає про те, що я пишу, бо я хочу спробувати сама, без допомоги з сторони друзів, добитися успіху:(

8) Я патріотка до скреготу зубів. За Бандеру, Хмельницого, Мазепу та інших готова посваритися з усіма. Інколи це лякає навіть мене. 

9) Я не вмію довго спати. В мене налаштований організм так, що я максимум зможу спати до 8 ранку, навіть якщо засну в 4 ранку. 

10) Окрім української володію англійською та російською, вчу французьку, турецьку та польську.

11) Я “страждаю” синдромом відмінниці. Єдине що здатне довести мене до сліз це погана оцінка.

12) Я дуже жорстока по своїй натурі людина. Я ніколи не пожертвую собою заради когось.

13) Завжди мріяла бути снайпером і досі тримаюся цієї цілі. Вже осінню планую записатися на стрільбу та отримати дозвіл на носіння зброї. 

14) Моє справжнє ім’я Ірина.

15) Я українка лише частково. В моїй крові велика частина польської крові.

16) Писати можу лише коли повністю налаштована на творчість.

Дякую усім за виділений час на прочитання:)

Цілую всіх!

Оригінал статті на Букнет: Цікаве про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"