Цікаве від Олесі)))

Цікаве від Олесі)))

Цікаве від Олесі)))

Доброго вечора, мої милі ❤️ ❤️ ❤️

Так вже трапилось, що пару днів назад я прихворіла. Довелось деякий час лежати у ліжку і коротати час за читанням. Тоді й мені потрапила до рук новинка Юліани Бойлук “Вчись казати “так””.

Історія захоплює з першої сторінки. Просякнута емоціями й коханням.
Ліка – дівчина, чиє серце розбито. Після невдалих стосунків, вона відмовляється від нових. Натомість несподівана зустріч все змінює. Назар закоханий, він не відступить. Але куди заведе їх доля? Вона передумає, чи він здасться?

Це питання у кінці неймовірно інтригує, і я з великою цікавістю стежу за розвитком подій.

А ось фрагмент з книги, який, як на мене, гарно дає зрозуміти, наскільки динамічним та емоційним є сюжет, наскільки гострими та вибуховими – характери Ліки та Назара, та як вміло автор користується словом.

” — Що мені з тобою робити? — страждально вигукнула дівчина. — Назаре, я не хочу тебе ображати. Ти дуже хороший. Але мені…

— Не потрібні стосунки. Добре. А учень? Учень теж не потрібний? Чи ти не стосунків не хочеш, а конкретно мене? Я не в твоєму смаку? — вона мовчала. Розгублено дивилася на мене своїми великими неповторними очима. — Що ж… Тоді ясно. Могла б так і сказати.

Я повернувся і йшов звідти. Вдавав, що йду. До останнього не вірив, що вона дозволить. Та коли все ж вийшов з лікарні, почав реально сумніватися. Однак…

— Назаре!

Все ж побігла за мною. Купилася. Отже, не все втрачено. Я зупинився, стер з обличчя радісну усмішку і повернувся до неї.

— Що?

— Річ не в тобі! Я не хочу, щоб ти думав, що це ти винен. Хіба ти не розумієш, що мені зробили боляче?

— Розумію, — кволо всміхнувся я. — Ще й як. Ліко, якби ти спитала, я б сказав тобі, що моє серце теж було розбитим. Але хіба це привід навіки замикати його?

Різко підійшовши до дівчини, я наважився на те, про що мріяв.

Палко обійняв і пристрасно поцілував її. Чхати, що моя сорочка і модні джинси тепер будуть у фарбі від її комбінезона. Чхати, що навколо люди. Чхати на все. На диво, вона піддалася. Як і першого разу, мліла від гарячих цілунків, розкривалася під напором, дарувала райську насолоду від усвідомлення, що їй настільки ж приємно, як і мені. І яка дурниця заперечувати це.

Коли я перервав поцілунок і глянув у її очі, не зміг не всміхнутися. Дівочі щоки пашіли, а вона сама розгублено озирнулася.

— Не смій казати, що тобі не сподобалося. Ліко, ти подобаєшся мені. І я майже впевнений, що це взаємно. Повір, мені теж робили боляче. Я довго шукав дівчину, яка мені підійшла б. І я знайшов тебе. Але мені теж страшно наважитися, проте я зробив це не наперекір усьому поганому, що було, а заради всього хорошого, що ще може бути. У нас з тобою. Що ти скажеш?

Якусь мить подумавши, вона потерла носа і видала:

— В тебе фарба на щоці і на бороді.”

Приємного усім читання❤️ ❤️ ❤️

Подаруночок: “Пов’язані вінцем” P96sg_p2

З любов’ю – ваша Олеся❤️

:

Оригінал статті на Букнет: Цікаве від Олесі)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"