Цікаве від Олесі)))

Цікаве від Олесі)))

Цікаве від Олесі)))

Доброго вечора, мої милі ❤️ ❤️ ❤️

Так вже трапилось, що пару днів назад я прихворіла. Довелось деякий час лежати у ліжку і коротати час за читанням. Тоді й мені потрапила до рук новинка Юліани Бойлук “Вчись казати “так””.

Історія захоплює з першої сторінки. Просякнута емоціями й коханням.
Ліка – дівчина, чиє серце розбито. Після невдалих стосунків, вона відмовляється від нових. Натомість несподівана зустріч все змінює. Назар закоханий, він не відступить. Але куди заведе їх доля? Вона передумає, чи він здасться?

Це питання у кінці неймовірно інтригує, і я з великою цікавістю стежу за розвитком подій.

А ось фрагмент з книги, який, як на мене, гарно дає зрозуміти, наскільки динамічним та емоційним є сюжет, наскільки гострими та вибуховими – характери Ліки та Назара, та як вміло автор користується словом.

” — Що мені з тобою робити? — страждально вигукнула дівчина. — Назаре, я не хочу тебе ображати. Ти дуже хороший. Але мені…

— Не потрібні стосунки. Добре. А учень? Учень теж не потрібний? Чи ти не стосунків не хочеш, а конкретно мене? Я не в твоєму смаку? — вона мовчала. Розгублено дивилася на мене своїми великими неповторними очима. — Що ж… Тоді ясно. Могла б так і сказати.

Я повернувся і йшов звідти. Вдавав, що йду. До останнього не вірив, що вона дозволить. Та коли все ж вийшов з лікарні, почав реально сумніватися. Однак…

— Назаре!

Все ж побігла за мною. Купилася. Отже, не все втрачено. Я зупинився, стер з обличчя радісну усмішку і повернувся до неї.

— Що?

— Річ не в тобі! Я не хочу, щоб ти думав, що це ти винен. Хіба ти не розумієш, що мені зробили боляче?

— Розумію, — кволо всміхнувся я. — Ще й як. Ліко, якби ти спитала, я б сказав тобі, що моє серце теж було розбитим. Але хіба це привід навіки замикати його?

Різко підійшовши до дівчини, я наважився на те, про що мріяв.

Палко обійняв і пристрасно поцілував її. Чхати, що моя сорочка і модні джинси тепер будуть у фарбі від її комбінезона. Чхати, що навколо люди. Чхати на все. На диво, вона піддалася. Як і першого разу, мліла від гарячих цілунків, розкривалася під напором, дарувала райську насолоду від усвідомлення, що їй настільки ж приємно, як і мені. І яка дурниця заперечувати це.

Коли я перервав поцілунок і глянув у її очі, не зміг не всміхнутися. Дівочі щоки пашіли, а вона сама розгублено озирнулася.

— Не смій казати, що тобі не сподобалося. Ліко, ти подобаєшся мені. І я майже впевнений, що це взаємно. Повір, мені теж робили боляче. Я довго шукав дівчину, яка мені підійшла б. І я знайшов тебе. Але мені теж страшно наважитися, проте я зробив це не наперекір усьому поганому, що було, а заради всього хорошого, що ще може бути. У нас з тобою. Що ти скажеш?

Якусь мить подумавши, вона потерла носа і видала:

— В тебе фарба на щоці і на бороді.”

Приємного усім читання❤️ ❤️ ❤️

Подаруночок: “Пов’язані вінцем” P96sg_p2

З любов’ю – ваша Олеся❤️

:

Оригінал статті на Букнет: Цікаве від Олесі)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"