Цікава історія про трьох

Цікава історія про трьох

Цікава історія про трьох

Слава Україні!

Отож, знайомтеся:

Діма —  ресторанний критик, дружина якого потрапила в автомобільну катастфрофу й після цього він ніяк не може розпочати нове життя. Саме це приводить його до рішення скористатись послугами сурогатного материнства.

Макс, на перший погляд, веселун і бешкетник, але насправді дуже відомий художник, який приховує своє справжнє імʼя. Його не визнає власна сім’я, саме тому він хоче дитину, яка любитиме та прийматиме його справжнім.

Аліса ж пішла на цей крок, щоб заробити грошей для себе та своєї донечки Єви, аби нарешті переїхати від батьків.

Але що звело їх усіх в один будинок, а головне – що станеться, коли всі почнуть спілкуватися ближче? Ловіть уривочок та ходіть читати:

 — Руки забери, — сказав Дмитро до Максима.

 — І не подумаю, — той задерикувато посміхнувся. 

— Це ти забирайся геть від моєї дитини! 

— Вона ще нічия, — пискнула я. — Ви ж чули, треба зробити аналіз на батьківство…

— А до того вона вважатиметься моєю, — заявив Дмитро. — Бо контракт із Алісою підписав я, а тебе там і близько не було. Так що прийдеш після пологів, здаси кров і заспокоїшся. 

— Ага, так я вас і відпущу. Ти зараз дівчину на літак і дременеш кудись за кордон. Думаєш, як у тебе багато грошей, ти можеш красти чужих дітей? 

— Досить! — вигукнула я, з силою вириваючи свої долоні з рук обох чоловіків. — Ви мені вже набридли, обоє! Між іншим, я вагітна, мені нервувати не можна! 

Здається, мені вдалося трохи привести їх до тями.  Але Дмитро тут же знову взяв ініціативу в свої руки. — Добре, — холодно сказав він. — Якщо ти так боїшся, що я втечу з Алісою за кордон, то можеш оселитися з нами, щоб переконатися, що ми нікуди не збираємося виїздити. Місця у мене вистачить.  

Анотація до книги “Троє в будинку, не рахуючи дитини”

Рішення стати сурогатною матір’ю далося мені нелегко. Але я так мріяла мати власне житло для доньки, яку виховую сама. Тільки хто ж міг подумати, що ситуація вийде з-під контролю, і з’явиться відразу двоє чоловіків, які претендуватимуть на батьківство ще ненародженого малюка? І що мені доведеться дев’ять місяців прожити з ними під одним дахом? А тут ще й колишній дізнався про моє становище і погрожує відібрати доньку.
Але я впевнена, що мені вдасться не лише подолати всі перешкоди, а й зустріти своє справжнє кохання. Тільки як зробити правильний вибір, коли кожен із цих двох стає по-справжньому близькою людиною? Хай обирає серце…

А якщо ви все ж шукаєте класичну історію попелюшки, але в новій інтерпретації, то запрошую вас заглянути до моєї новинки, перші глави якої вже опубліковані на сайті!))

Вам полюблять нові герої, до яких я уже прикипіла всією душею!)

Анотація до книги “Легенда для боса”

Вероніка отримала роботу за чужим резюме. Замість того, щоб заперечити, вона погодилася, а згодом вигадала свою легенду, в яку й сама повірила. Повірили всі, тільки не бос. Захар – нахабний та самозакоханий. Він не терпить брехні й незрозумілого покровительства. Тож тепер дівчині потрібно зробити усе, щоб її секрет залишився нерозкритим.

Обіймаю вас усіх та бажаю гарного вечора!

Щиро ваша, Аделіна Янг!

Оригінал статті на Букнет: Цікава історія про трьох

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжок

З українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї

Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмарку

На запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу

За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитування

За кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2

Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитування

За кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2

На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування

77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"