Цікава новинка
![Цікава новинка Цікава новинка](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611238666_3801263.jpg)
Цікава новинка
Слава Україні! Що стається, коли дві надзвичайно талановиті авторки разом пишуть роман? Він виходить дуже цікавим, інтигуючим та захоплючим. Саме таким є сучасний любовний роман Каміли Дані та Холод Влади “ПОВЕРНИ МОЮ ДУШУ” У романі є заборонені почуття, зустріч через роки й навіть… спільна дитина. Написано дуже емоційно та чуттєво. Ця історія вчить задуматися перед тим, перш ніж зробити важливий крок вперед.
Шматочок:
— Ти забрав? ! — шепочу проковтуючи гострі шпильки жовчі. – Ти вирішив?! – невпізнанний голос. – Виродок, ти вкрав! – кричу. Мене трясе, в голові все перевертається догори ногами.
— Марто, — Кирил ловить мене за лікоть.
Навіть не зрозуміла, як опинилася біля Руслана. Нависла над ним зі стиснутими у кулак руками.
— Ти хоч знаєш, що я пережила за цей рік? – голос тремтить. – Знаєш? – знову кричу. Мене вивертає навиворіт від болю та ненависті. – Ти вкрав мою душу, мою донечку і сенс життя, — сльози градом котяться щоками, затуманюючи погляд.
— Марто, я розумію, — підіймається на ноги.
Кладе руки мені на плечі, які я вмить стріхаю, як гидливу ганчірку.
— Розумієш, — підіймаю кулачки, молочу по грудях захованих у синю сорочку. – Що ти розумієш, — не можу більше підібрати слів. Хочу прокинутися, покинути цей жах і прокинутися біля моєї крихітки.
— Але це ще не все…
Тільки зараз підіймає погляд наважуючись подивитися в очі.
Відчуваю, як мої груди ходять ходуном, ніздрі жадібно хапають гіркий кисень, а мозок просто не сприймає те, що відбувається.
— Аня захворіла, їй потребується пересадка кісткового мозку, але мій не підходить, єдина надія на тебе.
Руки опускаються від безсилля, коліна підкошуються, перед очима пітьма.
— Ти що верзеш, — мене підхоплюють двоє пар рук. – Ти що верзеш тварюко? – відчуваю, як захлинаюся власними сльозами. – Я змушу тебе заплатити за все. Гори в пеклі!
***
Навіть доля сама постійно зіштовхує нас, тож то не тільки я сам. Можливо, мені варто…
— Пообіцяй мені не шукати зустрічі з нею… Якщо ти все ще хочеш бути зі мною, Руслане, — тихо шепоче Соня.
— Давай поговоримо вдома, — злегка відсторонююсь.
— Ти закоханий в неї?
— Я її навіть не знаю, — зітхаю.
— Не обманюй мене, — дивиться в очі.
— Вона мені подобається, але ми правда незнайомі. Я ходив до цього кафе, щоб побачити її, але ніколи не кликав до себе за столик до сьогодні. Просто фізичний потяг, іншого бути не може. Ми зовсім незнайомі.
Ніби кажу і правду, а звучить так, ніби виправдовуюсь. Не розумію, навіщо роблю це. Чи то за звичкою, чи то ще з якоїсь причини… Можливо, я просто не хочу робити боляче ані Соні, ані Марті.
ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ
Оригінал статті на Букнет: Цікава новинка
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.