Цьогорічний Франкфуртський ярмарок відвідали понад 73 тисячі осіб

Цьогорічний Франкфуртський ярмарок відвідали понад 73 тисячі осіб

Франкфуртський книжковий ярмарок відвідали 73,5 тисяч осіб з 105 країн світу. Про це йдеться на сайті ярмарку.

Відвідувачами ярмарку стали 37,5 тисяч людей з 85 країн світу. Учасників налічувалось 36 тисяч з 105 країн, серед них − представники 2013 організацій. 2500 осіб з 39 країн акредитувались як представники ЗМІ.

 

Онлайн-події з сайту ярмарку переглянули 15,5 тисяч глядачів з 97 країн, − ця статистика не включає перегляди з трансляцій подій на фейсбук-сторінках та ютуб-каналі. Крім того, частину подій відвідувачі переглядали на великому екрані, що встановили на території ярмарку. Тривалість усіх подій на головній сцені − 46 годин.

 

«Після 18 місяців ярмарок має новий початок, який враховуючи обмеження на подорожі по всьому світу,  значно перевершив наші очікування. Це лише показує, наскільки стійкою та креативною стала наша галузь. Багато учасників та відвідувачів ярмарку висловили своє задоволення якістю їхньої взаємодії. І завдяки нашій цифровій програмі для професіоналів ми змогли побудувати міст для тих учасників, які цього року не змогли приїхати», – прокоментував президент і генеральний директор Франкфуртського ярмарку Юрґен Боос.

 

Почесним гостем ярмарку була Канада. Під час її програми представили майже 400 нових видань від 165 видавництв. До Франкфурта приїхали вісім авторів, в онлайн-зустрічах взяли участь 52 письменники та ілюстратори.

 

У 2022 році Франкфуртський ярмарок запланували на 19-23 жовтня. Країною-почесною гостею стане Іспанія.

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — найбільший книжковий ярмарок світу, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина.

 

Як відомо, Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч відбувся з 20 по 24 жовтня у гібридному форматі.

 

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Цьогорічний Франкфуртський ярмарок відвідали понад 73 тисячі осіб

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Павло Коробчук. Дихання та інші зміни 

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"